Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más szép (mások szerint szép)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más szép (mások szerint szép) lánynak is vannak ilyen gondjai?

Figyelt kérdés

Fiúk, Lányok!

Mások szerint szép vagyok( hosszú szőke haj, nagy szemek, nagy mell, 170 centi magas, 60kg, ápolt, jól öltözött..és mellesleg nem vagyok pláza cica)

A helyes fiúk, vagyis azok akik nekem tetszenének, mintha elkerülnének...vagyis nem közelednek úgy hozzám ahogy én szeretném. miért van ez?


2010. dec. 25. 21:25
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
lehet hülyének fogtok nézni, de egy kicsit régimódi vagyok, mármint hogy nekem még az a norma, hogy egy pasi kezdeményez, persze próbálom érthetővé tenni a számára, hogy szabad az út, de ez nem mindíg sikerül..
2010. dec. 25. 22:02
 22/38 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem, miért várod, hogy ők lépjenek?

Nem fognak, ha te nem teszel azért, hogy legyen pasid, olyan amilyet akarsz akkor egyedül fogsz megöregedni.

Adsz jeleket, oké, de ezek szerint nem veszik észre a jeleidet, bátrabban, egyértelműbb jeleket adj, vagy mondd meg neki konkrétan, hogy tetszik neked, vagy te menj oda hozzá.

2010. dec. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Valszeg azért mert olyan dögös van hogy azt hiszik a pasid milliomos :D
2010. dec. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Persze hogy a férfinak kell kezdeményeznie, de te felbátoríthatod azért.

Nézzél rá úgy, hogy kiolvadjon a gumi a gatyájából...

2010. dec. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

21:56 vagyok

ha akarod dobj levelet, mert szintén egyedül vagyok..

2010. dec. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Jelezz nekik. ^^
2010. dec. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
jajj próbálok, de ez olyan nehéz, nem akarok átesni a ló másik oldalára sem.. nehogy úgy gondolják, hogy nyomulok vagy ilyesmi..annyira gáz régebben sosem voltak ilyen gondjaim...mostmeg.. mintha kicseréltek volna..
2010. dec. 26. 13:23
 28/38 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kezdesz felnőni.
2010. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

170 cm-hez 60 kg? :O:O

nem lehetsz túl vékony...

2010. dec. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
szerintem nézd meg a levelesládádat :D. Lesz benne pár levél.
2010. dec. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!