Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más szép (mások szerint szép)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más szép (mások szerint szép) lánynak is vannak ilyen gondjai?

Figyelt kérdés

Fiúk, Lányok!

Mások szerint szép vagyok( hosszú szőke haj, nagy szemek, nagy mell, 170 centi magas, 60kg, ápolt, jól öltözött..és mellesleg nem vagyok pláza cica)

A helyes fiúk, vagyis azok akik nekem tetszenének, mintha elkerülnének...vagyis nem közelednek úgy hozzám ahogy én szeretném. miért van ez?


2010. dec. 25. 21:25
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
azthiszem a természetemmel nincs gond (persze senki sem tökéletes)Rengeteg barátom van, akik kedvesnek tartanak. általában odafigyelek más emberre, mindig én vagyok a lelki szemets, meghallgatom őket, és próbálok segíteni, de magamon nem tudok
2010. dec. 25. 21:35
 12/38 anonim ***** válasza:
hidd el ha magadat majdnem "tökéletesnek" hiszed, másoknak pont az ellenkezője fog lejönni, ilyen az élet
2010. dec. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

Nem értem mit nem értesz.


Megtetszik egy fiú, és ahelyett, hogy azt várod mikor fog ő odamenni hozzád, menj oda te hozzá. Különben meglehet soha nem fogod megismerni sem.

Egy mondatban: ne hagyd, hogy elkerüljenek.

2010. dec. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy megamat nem hiszem tökéletesnek.. sőt az önbizalmam is egyre kevesebb, éppen ezért..mert mostanába nem ér semmi jó..
2010. dec. 25. 21:39
 15/38 anonim ***** válasza:

Esetleg tényleg valóban szép vagy, és nem mernek kezdeményezni... :)

Meg kell csúnyulni Pfffffff. XD

2010. dec. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

pedig azt hinné az ember, hogy a szép lányoknak nagyobb az esélyük, de ezekszerint nem..

lehet tényleg meg kéne próbálni, "elcsunyulni"..:D

2010. dec. 25. 21:41
 17/38 anonim ***** válasza:

Valóban hallottam már olyat, hogy feltűnően vonzó nőknél sok srác nem mer kezdeményezni, mert eleve úgy érzik, hogy biztosan nem lenne esélyük, mert szerintük egy ilyen lány valami egészen különleges férfira vár, aki sokkal különb náluk.

Gondolják, hogy aránytalanul sokat kellene küszködniük, és ezért inkább a szerintük könnyebben meghódítható, középszerűbb lányokkal kezdenek. Azokat úgyvélik, könnyebb "bolondítani".

Azért ne aggódj, nem minden férfi ilyen azért... vannak komolyabbak is.

2010. dec. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó köszönöm a biztató szavakat.. igazán jöhetne már egy olyan férfi, akiről te is beszéltél..:)
2010. dec. 25. 21:47
 19/38 anonim ***** válasza:
Persze, jönni is fog. Várogassad csak tétlenül, ahogy eddig. :)
2010. dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

21:46 erre van egy film.. öö már nem tudom mi a címe, de hasonló volt benne hogy egy jó nő összejön egy lúzer sráccal ..:)


na mindegy, amúgy kérdező, szerintem próbálj meg te magad kezdeményezni, mert tényleg igaz (pl nálam) , hogy józanul nem "mernék" odamenni egy jó nőhöz. a természeteddel nincs baj szerintem, próbáljon elfogadni amilyen vagy, vagy hagyjon ott, ne csak a külsődért legyen veled.

és az a terv hogy elcsúfítod magad, azt felejtsd el azonnal :):)


ha valamibe még segíthetek akkor írj :)


17f

2010. dec. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!