Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik a tapasztalatok a tárkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok a tárkereső oldalakról 18-25 évesek között? Ki járt már olyannal akit egy ilyen oldalon ismert meg és hogy alakult a kapcsolat? Szerintetek mennyire elfogadott ez az ismerkedési mód manapság?

Figyelt kérdés
Kipróbálnám, de félek a veszélyeitől, vagy a beégéstől.
2011. jan. 4. 12:15
1 2
 11/14 Berlin ***** válasza:
Semmivel sem rosszabb vagy jobb mint szórakozóhelyen, köynvtárban, suliban stb ismerkedni, én egy ilyen oldalon találtam meg a párom és az ismeretségi körömben is nagyobb részt neten ismerkedtek. Igen, vannak beteg emberek mint ahogy az életben mindenhol! Tudni kell szűrni.
2011. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem nincs rossz tapasztalatom. Anno 21 évesen regisztártam, és nekem tök értelmes emberek írtak. Mondjuk életem párját nem találtam meg, két emberrel barátok maradunk, és többivel, akikkel találkoztam sem volt különösebb problémám, csak nem illettünk össze.

Tehát én rácáfolnék az ilyen mindenki hazudik, meg csak azt akarja, meg primitív stb. véleményekre. Szerintem hozzáállás kérdése. Ha neked normális adatlapod van (pl. lányként nem egy szál bugyiban pucsítasz) van esély, hogy nem a hülye bunkók fognak írni.

Szerintem el kell fogadni, hogy már nincs sok tere az ismerkedésnek, ki kell használni az internet nyújtotta lehetőségeket is. Semmi gáz nincs benne. Persze valóban nem pótolja, mikor az embernek személyesen akad össze valakivel a tekintete.. de ha nincs másra épp lehetőség, miért ne?

2011. jan. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Scream85 ***** válasza:

Én valahogy a társkeresőkön sikeresebb voltam, mind a 3 eddigi barátnőmet ilyen oldalon ismertem meg. Az utóbbi már lassan két éve tart és nagyon jól megvagyunk.

25F

2011. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
énis regéltem ilyen oldalra...nem tartom magam taplónak és nem köcsögösködök az ottani lányokkal, össze is barátkoztam párral nagyon...csak sajna messze laknak...:( ugyh csak fájdalom és csalódás volt mert távkapcsolat nem müködik...és akik közel laknak pont taplók...nem ajnálom 18/f
2011. jan. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!