Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mekkora az a maximális pocak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az a maximális pocak, ami még elfogadható egy fiún?

Figyelt kérdés

Elég sokat fogytam már, és kiváncsi lennék még kb mennyit kéne még fogyjak ahhoz, hogy legyen rá esélyem, hogy egy 16 éves lányt meghóditsak. f/17/171cm/80kg

Gondolom van helyesirasi hiba, s ezert elnezest kerek.(tudom, hogy sokan szeretik ezt fikazni:P)


2011. jan. 4. 15:26
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
most is minden nap edzek, tegat azzal nincs gond, csak megis , hogy kb.. es ahogy az utso elotti lany irta nekem azer 1 egeszen kicsi azert van.. jo lenne izomma atalakitani..:)
2011. jan. 6. 16:54
 12/27 A kérdező kommentje:
tehat*
2011. jan. 6. 16:55
 13/27 anonim ***** válasza:

16:14-es Felszínes vagy!!!

Amugy nagyobb a hasam mellé nagy is vagyok még is azt a nőt csípem fel akit akarok csak annyi hogy sok belőle a qurva .Engem nem zavar semmiben sem a testem...ugyanugy csinálok mindent ....valamit akár jobban is...Sok lány volt aki ugy szeretett ahog yvagyok volt akinek ez amolyan perverzió lehetett szerintem...XD...de a lényeg az hogy sokkkal többet értem el így is a z életben mint itt mindenki más,mert én vagyok még mindig valaki és engem nem mínősit le senki a hasam miatt aki megtenné azt ugy is porig aláznám!!!

Amugy meg vannak akik nem is tehetnek róla...vannak akik ebbe születtek vannak akik felvették...

Én a cigiről is leszoktam...most kondizni fogok...kitartóbb vagyok mint akárki más de lefogyni egyáltalán nem vágyom egyszerűen csűnyán érezném magam ha cingár lennék!!!!!!!!!!!És egy férfi 180/100tól kezdődik amit egy csomó érett nő mondaná!!!!

2011. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszára szerintem ne alapozzon senki.... ez egy amolyan a végelkeseredés szintjén lévő habizás...
2011. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy nem vagyok el keseredve és nem hiába nagy az arcom mert van mire alapoznom!!!!Segfej!!!!
2011. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Nem felszínes a kérdező véleményem szerint, hanem igényes. Nem úgy, mint a nagy arcú válaszoló, aki megelégszik qrvákkal, mint írta. Erre lehet büszkének lenni.
2011. jan. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
nem elégszek meg qurvákkal!az itthoni lányok elég könnyüvérüek és és ezt tudják a tapasztaltabbak is!
2011. jan. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Seg*fejező kartács, legyél csak büszke magadra senkit nem érdekel. Itt az volt a kérdés mi tetszik egy Nőnek (nem *urvincáknak) És nem a rengő hájú tested az tuti :)))))) Gratu a cigileszokáshoz, de megintcsak nem ez volt a kérdés. Az már perverzió ha valakinek a döghús kell, vagy elég alacsony önbecsülést jelent. Vagy nagy szerelmet, de te nem részesülhettél abban hisz te mondtad : neked a jött-ment nők is partnerek.

Szóval továbbra is a képeket illusztráló hölggyel értek egyet.:)) Mellesleg ne keverjünk bele mást, itt csak a has volt a kérdés, semmilyen belső tulajdonság.

2011. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Utolsónak!

Idióta vagy nem gyengén!!!

Látom az írásodon hogy még fiatal kis ge*i vagy!!!

Nőjjél fel a témához!!!!

És volt szerelmem és nemhibába dobtam őt is mert nekem a büszkeségem többet ért...

Ha elég érett lennél akkor tudnád hogy a lányok nagyja mire használható!!!!Ha meg nemtudod akkor az a te bajod!!!

2011. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

haladj tovább öcskös, nem vagy partner....

Előző :)

2011. jan. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!