Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mekkora az a maximális pocak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az a maximális pocak, ami még elfogadható egy fiún?

Figyelt kérdés

Elég sokat fogytam már, és kiváncsi lennék még kb mennyit kéne még fogyjak ahhoz, hogy legyen rá esélyem, hogy egy 16 éves lányt meghóditsak. f/17/171cm/80kg

Gondolom van helyesirasi hiba, s ezert elnezest kerek.(tudom, hogy sokan szeretik ezt fikazni:P)


2011. jan. 4. 15:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
93%

az illusztrálós lányzó vagyok.

a kérdés az volt, mi az ami elfogadható. ha jól emlékszem, egy szóval sem mondtam, hogy ha valaki nem ilyen, akkor az már szóba sem jöhet nálam és nekiállok alázni, de reménykedtem benne, hogy van annyi esze a választ olvasóknak, hogy ezt alapvetően feltételezik. -> nem tartom magam felszínesnek.

más kérdés, hogy mindenki más, mindenkinek más tetszik. ízlésről vitatkozni meg szerintem a világ legfeleslegesebb dolgainak egyike.

2011. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Igazad van!Végre valami értemet is látok nem ugy mint a többi taknyostól!!!Akikbe egy kis toleranciát kéne nevelni!!!!
2011. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat:)
2011. jan. 7. 23:02
 24/27 anonim ***** válasza:
57%
Seg*fejező kartács, most már egyetértesz? hahahhaha és ha..:)))))
2011. jan. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
én is kicsit meglepődtem, ezt finom oltásnak szántam :)
2011. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

nem kell hogy 6 pack-je legyen de ne is lötyögjön:)

Az alkatodtól függ h mennyire arányos a pociiid:P

2011. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

18:36 voltam: 16/L

ez lemaradt:)

2011. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!