Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg "igaz", hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg "igaz", hogy ha görcsösen keressük a szerelmet, a barátnőt, akkor nem fogjuk megtalálni? 20/F

Figyelt kérdés
Én tényleg görcsösen keresem, mindenkiben a leendő barátnőmet látom.....
2011. jan. 12. 20:16
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Most már nem utolsó, hanem 20:27-es :)
2011. jan. 12. 20:30
 12/42 anonim ***** válasza:

Csupán azt mondja ezzel hogy ha a csajok a fiún meglátják hogy a járás érdekében olyanokat beszél hogy nem is olyan a viselkedése igazából, akkor az gáz.

Am én írtam azt a sokat... pá

2011. jan. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Hát a neten keresztül nem nagyon jön át,ha görcsös vagy.Ez szerencse kérdése.Én is hasonló cipőben járok.Mondjuk engem megtalálnak a neten de általában csak a bányarémek vagy olyan jó csajok,akik rohadt messze laknak.Szerencsém,hogy volt már értelme,de a neten keresztül csak két futó kaland jött össze.Azok akikkel meg szívesen megismerkednék meg nem érdeklődnek irántam.Pedig mindenki azt mondja,hogy piszok jóképű vagyok és bármikor lehetne nőm.Na de nem így van!Ez a szomorú.24/FF
2011. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
Lány vagyok de eddig nagyon akartam pasit nem is jött össze... kiváncsi vagyok most, hogy nem érdekel az egész összejön-e. Az viszont igaz, hogy amikor nem figyelek egy pasira rögtön elkezdem érdekelni...:P
2011. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ha valami nem úgy sikerül, ahogy szeretnéd, ne az legyen benned, hogy mindennek vége, nincsenek céljaid, nem tudod, hogy mit kezdj magaddal, hanem legyen egy b terved az életeddel kapcsolatban. Ne göröcsölj azon, hogy vége lesz a szerelem, lesz-e szerelem,és ha nem lesz, akkor tudj tovább lépni egy másik úton.... Ne mondj le mindenről másért, csak ha szívesen teszed és nem vársz érte semmit sem.
2011. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
A net ismerkedésről annyit, hogy volt pár napom, amikor szomorú kedvem volt, de ez most mindegy. A lényeg az, hogy MSN-en megjegyezte valaki, hogy én mindig mosolygom...Tök boldog, vidám embernek nézett akkor. Ennyit a netről.
2011. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi az magyarázatot. Ezekután most én is azt akarom csinálni, hogy teljesen leállok ezzel a "keressünk barátnőt" projekttel és aztán meglátjuk. De ha ezt csinálnám akkor meg az lenne, hogy "ne várjam a sült galambot"....
2011. jan. 12. 20:38
 18/42 anonim ***** válasza:
Hát ez az.Ha nem teszel érte semmit akkor nem is fog jönni.Szerintem is sokkal jobb a valóságban ismerkedni,de ha a neten is adott a lehetőség akkor érdemes kihasználni.
2011. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Ismerkedj emberekkel és ne siesd el a dolgokat...

Majd találsz valakit, aki szerelmes lesz beléd és te is belé...Ne úgy állj hozzá, hogy mindegy ki, csak nő legyen.

2011. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

:D 1 hete keresi egyik kedves válaszoló neten. 1 hete. 1 hete... :DD komolyan gondoltad ezt hogy 1 hét alatt, bárkit össze tudsz szedni?

a másik meg hogy nem is neten kell összejönni, hanem a valóságban. neten csak egy randit beszélsz meg egy olyannal aki szintén randizni szeretne és ismerkedni. erre való a net. és ugyanúgy elkell menned sétálni meg fagyizni meg stb. a netes ismerkedés nem azt jelenti hogy neten jöttök össze... az semmit nem ér.

amúgy én is neten ismertem meg barátnőmet, de amint tudtunk találkoztunk, csak pár emailt váltottunk addig, és az igazi megismerés már személyesen zajlott, és így gyakorlatilag személyes ismeretségre épül a kapcsolat nem netes beleképzelős valamire.


hogy az alap kérdésre válaszoljak: ha görcsösen keresed abbol semmi jo nem sülhet ki. vagy mindenkit elüldözöl ezzel, vagy ha mégis összejössz valakivel akk valsz ő is olyan lesz aki hasonloan görcsösen már csak legyen végre valaki szinten mozgott, és akk kifog derülni hogy nemilletek össze, és csak a navégre érzés miatt jöttetek össze. amugy ez még úgy is fennállhat ha nem görcsösen, de azér keresed. márpedig ha akarunk valamit akkor keresni kell, a lényeg hogyne görcsölj!!

az igazi meg majd ugy is akkor jön el amikor ittlesz az ideje, de ha nem akarsz addig is egyedül lenni, akkor kell keresgélni is

2011. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!