Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg "igaz", hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg "igaz", hogy ha görcsösen keressük a szerelmet, a barátnőt, akkor nem fogjuk megtalálni? 20/F

Figyelt kérdés
Én tényleg görcsösen keresem, mindenkiben a leendő barátnőmet látom.....
2011. jan. 12. 20:16
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

több mint egy éve keresek barátnőt...mindhiába. Egy csajjra láttam esélyt, mindent(namégegyszer, MINDENT) beleadtam, végig azt hittem esélyem van nála, na jan.1én kijelentette, hogy nem kellek neki. BUÉK b+... Azóta is keresek..mindihába. Bár én kissebb intenzitással csinálom, ha van időm és kedvem keresgetek, de mint az 1. oldalon is valaki megírta, aki nem divatb**i annak esélye sincs! Legtöbbször a csaj rákérdez h volt-e már barátnőm, mondom nem, kész, onnantól le se sz....

Másik. A már korábban említett lány kijelenti, hogy "egy menővel biztos járnék, még ha nem tetszik is.." köszi. Egy vasalthajú jobban meg tudná védeni mint én? Nehezen hiszem. Önbizalmam nekem is valahol minuszban van.. nyáron megyek a strandra (úszni jártam le), 2 csaj megkért h röpizzek velük. Engem! 17es csajok! Szépek... elment a rosszkedvem...nevettem mindenen... hát az első csaj akinek leírtam azt mondja, hogy "de naív vagy, tudhatnád h nem mert tetszettél nekik azért kértek meg, csak röhögni akartak rajtad... mi is mindig kinevetjük az ilyeneket.." Köszi ismét... egy ilyen jellegű esemény volt egész szaros életembe, ezt is elvették tőlem! Fiúiskolába járok (827 fiú, 0 lány), az nálam kiesik, bulizni nem járok, maradt a net... itt meg nem lehet csajt szerezni, csak nézem h (L) mindenhol, kimegyek az utcára, mit látok? Smárolnak b.ik jobbnál jobb csajokkal, egy se néz rám se! Pedig magas vagyok, járok kondizni (amit lehet megtettem/teszek), de mégse... na de nem sírok itt tovább, nem férfias... de h már 1 kerek éve mindig rossz a kedvem, régebben pedig jókedű voltam mindig...nem túl bíztató.. :-(

15/F voltam, most leszek 16... jaj de várom.. :-/

2011. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Tudom h veszteni valom nincs. De ez kb olyan mint h a dohanyos is tudja h a cigi tudorakot okozhat megis cigizik........ En is tudom h nincs veszteni valom megsem merek eloben ismerkedni, kezdemenyezni :(
2011. jan. 12. 21:38
 33/42 anonim ***** válasza:

Hát a példa az nem lett túl jó, de mindegy:)

Egyáltalán akarsz ismerkedni??

Szoktál barátkozni???

Amúgy mit tanulsz egyetemen?

2011. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

15/F: nagyon jokat irtal.....mindenhol (L) , utcan is jocsajokkal.....

Igen a pelda nem a legjobb :) pont az ellentetre lenne jo pelda :) de asszem lehet erteni h mit akartam mondani. Baratkozni persze h szoktam. Rengeteg baratom es haverom van. A tarsasag kozepe es mozgatorugoja vagyok. Poenos ember. Jogra jarok. Igen tudom...tele van nokkel......

2011. jan. 12. 21:51
 35/42 anonim ***** válasza:
Nah, velük miért nem poénkodsz?
2011. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
A valasz egyszeru: azert nem mert ismerem oket..
2011. jan. 12. 22:12
 37/42 anonim ***** válasza:
IGAZ
2011. jan. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Én is a jogra járok.Nem normális egyik csaj sem.Egyszerűen a jogi karon a leglehetetlenebb normális csajjal ismerkedni.Ribik nem kellenek. 24/FF
2011. jan. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Plusz meg nagykepu mind.....ontelt
2011. jan. 12. 23:20
 40/42 anonim ***** válasza:
Na ja nagyképűek de rohadtul.Ezért sem bírom őket.
2011. jan. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!