Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg "igaz", hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg "igaz", hogy ha görcsösen keressük a szerelmet, a barátnőt, akkor nem fogjuk megtalálni? 20/F

Figyelt kérdés
Én tényleg görcsösen keresem, mindenkiben a leendő barátnőmet látom.....
2011. jan. 12. 20:16
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
szerintem csináld azt amit én haver... szünetelj a nettel egy pár napot és menj el ismerősökhöz, tisztítsd ki a fejedet, és aztán nayg levegő vétel majd megint próbáld meg neten.Csak addig ismerkedj egy csajjal a neten amíg meg nem látod hogy kedvel és hajlandó volna veled találkozni, ha ez meg van akkor utánna találka, és ha nagyon megszeretitek egymást és oda adó szerelem lenne, akkor figyelgesd a neten a komikat meg hogy kinek ír meg stb...persze ha bíztok majd egymásba akkor nem tudom.Én úgy tervezem ahogy most elmondtam, pihenő lehet 1-2 hét a net közelébe se megyek....ki kell bírni :) aztán ha lesz csaj akit megismerek a neten és össze jövünk és szerelem lesz vérből...akkor már nem kellenek nekem a közösségi oldalak és neki sem szerintem vagy ha igen akkor tudjak a belépési azonosítójáról meg ő is az enyémről.... szerintem pihenj .... nem hiába tettél fel ilyen kérdést, bele fáradtál már te is de fel a fejjel és pihenj....találd fel magad mert így olyan érzésed lesz hogy az internet a világod nem állsz fel onnan stb...biztos ez lehet nálad is.... megint én vagyo aki a hosszú szövegeket írja...a nevem mostantól xqxqxq :D na cső
2011. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
az előttem szólónak nagyon igaza van egyébként xqxqxq vagyok
2011. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

igen szerintem.

ha görcsölsz pl buliban is az meglátszik a viselkedéseden, meg lehet hogy valami a csajoknál van ami figyelmezteti a szervezetüket hogy hátráljon az ilyen srácoktól... nekem sose jön össze csaj ha nagyon szeretnék egyet, bezzeg összejön akkor amikor csak úgy elvagyok.

2011. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Hogy szoktál egyébként barátnőt keresni?
2011. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Hogy ismerkedsz, miről beszéltek, miér nem lesz belőle semmi?
2011. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Hat hogy hogy szoktam baratnot keresni? Ugye irtam a tarskeresot. Ott ugye leveliras... Neha a Facebook segitseget is igenybe szoktam venni..:) Eloben pedig sehogysem...:( buliban, szorakozohelyen ismeretlen lanyokra meg ra sem merek nezni. Egyetemre jarok de lanyokkal nem ismerkedem. Buszon, villamoson szemezni sem merek. Ha vki probal elnezek masfele v bemagyarazom magamnak h csak mogottem nezett vmit :) hat igen, sajna ez van :) onbizaloo 0!
2011. jan. 12. 21:16
 27/42 anonim ***** válasza:

Ha írsz valakinek, akkor mit szoktál írni...

Mi baj van az önbizalmaddal? Nem tartod szépnek magad?

2011. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Es h miert nem lesz belole semmi? Az utolso 2 esetet meselnem el roviden. Az elsovel jol alakult de kiderult h csak utazosbaratnak szant volna... A masodik pedig a randink napjan kozolte h osszejott massal..... Ez 1 honapon belul tortent.....ugyh kicsit sem erzem magam jol... :( mindket csajt szemelyesen ismertem, nem netrol!
2011. jan. 12. 21:20
 29/42 A kérdező kommentje:
Nem is a szepseggel van gond....18 eves koromig sok baratnom volt de amiota egyetemista vagyok semmi...... Az onbizalmammal az a baj h en mindig azt gondolom h majd pont en tetszem az adott lanynak. Nem gondolom azt h barkinek is tetszem, foleg nem azoknak a lanyoknak nem akik nekem tetszenek.
2011. jan. 12. 21:28
 30/42 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér az ismerkedés:)

Ne félj a lányoktól!!

Ha visszautasít, nem leszel kevesebb. Bármi oka lehet annak, hogy nemet mond...Van pasija, szar napja van, te pont nem vagy az esete stb...

2011. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!