Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből rendes kapcsolat? Vagy esélytelen?

Figyelt kérdés

Történet: Mult héten elmentünk egykis összejövetelre haverok, család meg ilyenek. Közös ismerős ünnepelte a szülinapját. Ottvolt az egyik haverom a családjával. Ami azt illeti a Huga nagyon tetszett nekem már az első perctől. Aztán beszélgettünk, a "buli" végére meg egész jóba lettünk. Ő 16, én 20. Még mindig sokat gondolok rá. Néha beszélünk, és annyira tetszik a közvetlensége, a beszéde...egyszerüen minden. Még nem voltam így oda lányért. (meg am is rég volt bnőm). Szóval mit gondoltok: lehet ebből valami? vagy árulás lenne haveromra nézve? a csaj szülei nem gondolnának rosszat h 4én korkülönbséggel próbálkozok nála? ha nem jönne össze nem lenne utánna ciki?

Csak erre tudok gondolni...hogy nagyon kell, meg nagyon félek mi lesz ha nem. Meg ő jobbcsaj mint én pasi. Parázok ezekmiatt... ti mit mondtok?


2011. márc. 5. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én szüleim 6 év korkülömbséggel jöttek össze, szóval hívd el őt nyugodtan randira és ha nemet mond akkor töbé ne vedd észre
2011. márc. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak azért izgatja a fantáziádat mert közvetlen kapcsolatba kerültetek.Másik lánynál ugyanezt éreznéd.

Akkor lesz belőle valami ha még találkozol vele.

2011. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Egyáltalán nem gáz! De találkoznotok kell még ahhoz, hogy tudjad hogy mit érzel. Meg kell beszélnetek, hogy ki mit meddig és hogyan. tehát azt kellene megtudni, hogy összejönne-e veled. ha azt látod, hogy szívesen van veled akkor adj esélyt magatoknak. és időt! ki fog alakulni. :) sok sikert :)
2011. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!