Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit reagáltok arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit reagáltok arra, ha valaki leszólít titeket (tök kulturáltan) az utcán?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 23:48
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
igazából mit gondoltokot írtam volna, de azt nem engedte
2009. márc. 2. 23:49
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik akkor beszélgetek vele ...ha nem tetszik akkor mosolygok majd mondom h bocs de sietnem kell :P
2009. márc. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

hogy lehet vkit kulturáltan leszólítani? erre kíváncsi lennék :) nekem eddig sajna csak a dikk cicus de megdöngetnélek kategóriában volt részem, na arra egy középsőujjas volt a válasz.

konkrétan mire gondolsz a kulturált alatt?

2009. márc. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
1. vok .. gondolom arra hogy "szia nemtod hány óra" feelingű leszolításra xD... "nem találkoztunk mi már vhol" :D xD
2009. márc. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk ezek elég gázak :D
2009. márc. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
jah hát az kellemes dolog sztem :D ilyenkor az előttem lévő által leírt dolgokat követem :) de nem hinném h túl gyakran ebből vmi komoly is kialakulhat
2009. márc. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaj!Én most nagyon csunyán reagáltam egy kedves srácnak,pedig csak azért volt mert hát terhes vagyok és ö volt a harmadik aki aznap probálkozott,persze ö kedvesen na meg igazán nemtudhatta hogy terhes vagyok hisz még nem látszik kabátba.De akkor is ugy megbántam hogy olyan tapló voltam!!!!Ugy szégyelem emiatt magam!
2009. márc. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt már velem ilyen, hogy egy srác leszólított az utcán, hogy merre van ez meg az, utána megkérdezte, hogy nem lenne-e kedvem kávézni vele. Hát hogy a francba ne lett volna kedvem, amikor olyan helyes volt:D De aztán nem jöttünk össze.
2009. márc. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
ha helyes meg aranyos és azt akarja h menjek vele mondjuk mekibe elmegyek, de ha moziba hívna nem mennék. mert elsőnek azért elégdurva lenne.
2009. márc. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

hát ha helyes azaz nekem ha tetszene akkor persze örülnék

de am ha meg nem jön be akkor mosoly szija bocside várnakrám :D

teháttapintatosan lekoptatnám:D

2009. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!