Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit reagáltok arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit reagáltok arra, ha valaki leszólít titeket (tök kulturáltan) az utcán?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 23:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha kulturalatlanul akkor szembekacagom es megmondom,hogy hagyjon beken es tovabb allok.
2009. márc. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
és mit tartotok jó leszólításnak ? ha egyből a lényegre tér, vagy mondjuk szia eltévedtem nem tudnál segíteni? stb.
2009. márc. 3. 14:50
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kell ilyen "bocsi merre van ezmegaz", jó persze beválhat, de szerintem aranyosabb ha megmondja, h szimpinek tűnök neki, és, hogy elhívna valahova. legalábbis ilyennek jobban örülnék, mint annak, h ilyen gps-ként kell funkcionálnom.
2009. márc. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam olyannal,aki kúltúráltan szólított le,ezek a hány ora,merre van ez és ez pedig annyira szánalmasak ...
2009. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

nekem az jobban bejön, ha valaki úgy próbálkozik, hogy pl "szia, bocsi, nemtudod, mennyi az idő?":D

ha valaki odajönne hozzám, és csak úgy megmondaná, hogy teccek neki és elhívna valahova, akkor először sztem röhögnék, aztán rákérdezek, hogy komolyan gondolta-e, és ha bejön, akkor leheth elmegyek vele.:)

2009. ápr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

17 éves srác vagyok,de azért hozzászólok a kérdéshez!


Nekem pedig a következőket tanácsolták: (ahogyan le kell szólítani egy csajt az utcán)

-"Szia! Meg tudnád mondani XY merre van?"

-"Szia! Meg tudnád mondani mennyi az idő?"


Azt már én elég durvának tartom,hogy csak úgy megmondanám,hogy tetszik és jöjjön el velem valahova. Szerintem ezt nyomulásnak veszik,vagy nem tudom. Még soha nem mertem az utcán csajt leszólítani, (bunkón nem is merném)mert nem mertem.


De remélem,hogy egyszer túl leszek ezen az önbizalomhiányon.

2010. jan. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!