Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Soha nem jövünk már össze?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem jövünk már össze? Soha nem csókol meg? Érdemes ezt így folytatni egyáltalán?

Figyelt kérdés

Kézen fogva sétálunk meg mindig ölelget, simogat, de már rengeteg lehetősége lett volna hogy megcsókoljon és nem tette. Sose beszélünk ilyen szerelmi dolgokról sem, sose mondta, hogy akarna bármit is tőlem. Lehet, hogy nem is akar, csak azért van velem mert nincs más? Nincsenek barátai. Azt tudom hogy szeret velem lenni, de ennyi.

Ez megy már 4 hónapja. Esetleg volt már veletek hasonló? Mit tehetek, ha én nem merek lépni? Hagyjam a fenébe mert nem fog menni ha mindketten ilyen bénák vagyunk?


2011. ápr. 17. 21:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

hát igen ez 24 évesen elég gyerekes!


Csókold meg! Én is azt mondom! Előbb vagy utóbb ki kell deríteni , hogy merre is fog tartani a jövőben ez a kapcsolat!


Ha rajta múlik lehet h még hónapokig ez lesz mert besz@ri!

2011. ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ha már a kezed megfogta akkor onnan kezdve világos, hogy nem messze van a csók, csak simán ő sem mer kezdeményezni, mert nem akarja hogy rámenősnek erőszakosnak tűnjön. Én is ilyen voltam/vagyok. Viszont később is, ha ilyen tutyimutyi lesz akkor nehéz lesz vele. Próbáld meg ösztönözni, hogy cselekedjen. Mutasd ki neki egyértelműen, hogy mi esik jól és mi az ami nem megengedhető. Próbálj vele kacérkodni, pl.: szóba hozni miket próbálnál meg, mire vágynál úgy átlagban. Lehet hogy az elején még neked kell irányítanod, de úgy is intézheted, hogy megadod a kezdő löketet, aztán hagyod hogy kibontakozzon rajtad. Ha vadul szeretnéd, az elején mondogasd neki hogy lenne jó, mert alapból én is úgy állok hozzá, hogy nehogy rá nehezedjek a lányra, nehogy keményebben megmarkoljam vagy bármi, és ez bizony koncentrálást igényel és elveszi az illúziót. Sok boldogságot! :D

26 ff

2011. ápr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Előző 26 éves férfi vagyok.

Ja és ránehezedésre visszatérve, nem vagyok dagi, 66 kg 180cm, csak nekem az exbarátnőm volt 50 kg 156 cm. Szóval a vékony férfiak is lehetnek extrém óvatosak. :P

2011. ápr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

:( Tudom hogy gyerekes, de ez van ahol nincs még tapasztalat, se bátorság.

Ma ültünk egy padon és megpusziltam az orrát, aztán oda nyomtam az enyémet. De nem csinált semmit, csak átölelt. Többször puszit is adtam az arcára, a szája mellé... de ő nem tett semmit. Azt hiszem feladom, eleinte még jó volt hogy nem mászik rám rögtön, de most már kezdek ettől kikészülni. Na meg kezdek beleszeretni és lehet nem is érdeklem. Semmit nem tudok már.

2011. ápr. 18. 12:21
 15/20 anonim ***** válasza:

Ha nem ellenkezik dugd meg! :D Tudom te vagy a lány, de ha abból nem merített elég bátorságot hogy megpusziltad... Ha a sex után sem fog csinálni semmit, legalább már tapasztaltabban lépsz tovább. :P És majd ismerkedhetsz velem. :D

Az előző 26 ff.

2011. ápr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem az a szitu, hogy a srác önbizalom hiányos és nincs a csajokkal tapasztalata, így nem hiszi el, hogy neked egy ilyen szép nőnek tetszhet, mondjuk ez már durva, hogy ezek után nem csókolt meg:D

Tuti szűz a srác, én is voltam így, a csaj adott egy puszit az arcomra aztán a szám mellé én meg vettem a lapot, úgy lesmároltam, aztán visszacsókolt, vááá mennyire jó volt:D

Pedig én is félénk vagyok, szóval a srác vagy extra félénk és szégyenlős vagy hülye:D vagy meleg.

21f

2011. ápr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
azzal rontod el ha nem teszed meg. tuti belemegy a srác ha nem akkor búzi ezt most komolyan mondom. olyan csajt senkisem ölelget akit visszautasítana ha le akarná smárolni
2011. ápr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha már 4 hónapja rendszeresen randizgatsz, és kézenfogva sétálsz vele, az erőteljesen hajlik a kapcsolat felé. Hogy ez már nem csak sima ismerkedés, az biztos.


Ilyen alapokkal szerintem elég közel vagy már hozzá ahhoz, hogy belevigyél az ismeretségetekbe egy kis nyílt kommunikációt, mert enélkül nem fog menni sem most, sem később.


Ha kezdeményezni nem mersz egy csókban, akkor mondd meg neki, hogy nagyon szeretnéd már, ha megcsókolna. Ha bizonytalan vagy a szándékai felől, akkor nyíltan kérdezz rá.


Másként ez nem fog menni.

2011. ápr. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Azért várja elm ert valószínűleg ő a fiúúú:) A fiúnak kell lépni...adj neki jeleket lehet hogy nem biztos benne hogy akarod!!!!
2011. ápr. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

00:55

szerintem a csaj elég egyértelmű volt


kérdező, te meg ha nem akarod, hogy neked kelljen aztán ezt a srácot mindig istápolni, meg kiharcolni, hogy bármit csináljon, ami a férfi dolga, akkor jobb ha felejted

vagy te akarod majd a kezét is megkérni ha ő nem képes rá?

azért a bátortalanságnak is vannak határai...

100%osan egyértelmű jeleket kapott, nem lehet kérdése afelől érdekled-e

tényleg hagyd a fenébe (még az is lehet akkor megemberelné magát végre)

2011. ápr. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!