Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondja minden srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja minden srác ugyanazt a szöveget egy csajnak? és mért ragaszkodnak az első randi helyszínéhez? és mért talál mindig kifogást ha lemond egy randit? (az iskolára hivatkozva, mag a tanárára)

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 17:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nagyon konzervatívnak fogok hangzani, de egy 13 éves csajnak minek pasi? Ráadásul több is volt már? Ne csodálkozz ha meg van a véleményük az értelmes srácoknak rólad. Ráadásul mit vársz hogy tizenévesen úgy fognak viselkedni mint egy érett felnőtt? Ha meg idősebb pasijaid voltak csak szólok hogy ezek csak kihasználják a naivitásod. Én a helyedbe nem a pasikkal foglalkoznék, nem fogsz lecsúszni semmiről de ha így haladsz 20 évesen úgy ki leszel égve hogy magadra se fogsz ismerni.
2011. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 anonim ***** válasza:

ma 17:39


Gondolom, óvodás szerelemről sem hallottál még sohasem. :)

2011. máj. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/84 A kérdező kommentje:
nah ezt tisztázzuk!!1.nem vagyok kislány!!2.nem vagyok naív!!!3.te ez az "ovodás szerelem"ezen nagyot röhögtem de komolyan!4.volt 18-19-15-14-13 éves pasim......és mi az hogy minek nekem pasi??nah azért kell nekem pasi amiért neked nem!!!!
2011. máj. 7. 17:48
 14/84 anonim ***** válasza:

Kérdező!!!


Te már megint általánosítasz! Ha tudod, hogy ez mit jelent....


1. 13 éves vagy

2. a TE hangsúlyozom a TE környezetedben élő fiúk ilyenek a TE korosztályodban! Az hogy veled ilyenek az nem jelenti azt h mindenkivel ilyenek, és hogy minden pasi ilyen!


Egyébként meg vannak kegyes hazugságok is!

Például amikor nem akarunk megbántani valakit....

Vannak olyan hazugságok amik jólesnek az embereknek, nem a hazugság esik jól , hanem az amit a hazugsággal mond.


Comprende?

2011. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/84 anonim ***** válasza:

Egyébként had kérdezzem már meg, hogy TE kedves kérdező!


Te milyen embernek írnád le magad?


Mert ahogy látom, nem vagy se egy nyugodt természet, se türelmes....


Szóval ha jellemezned kéne magadat 5 szóval akkor hogy jellemeznéd, milyen ember vagy te? És te nem szoktál hazudni? Mindig őszinte vagy?

2011. máj. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 anonim ***** válasza:

Mégegy ekkora prostit. 13 évesen 19 éves csávóra hajt?

De azért a szülei se lehetnek piskóták, ha ezt hagyják. Igaz én csak 14 vagyok, de ha a bátyád lennék, bezárnálak a szobádba, ki nem engednélek amíg nem normalizálódsz, azokat a barom fiúidat meg úgy elverném, hogy lányra nem mernének többet ránézni.


Ennyit rólad

2011. máj. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/84 anonim ***** válasza:

"nah ezt tisztázzuk!!1.nem vagyok kislány!!"


Szoszó. Fogalmazzunk inkább úgy, hogy nem érzed magadat kislánynak, de ez 13 éves korban lényegében természetes, majdnam minden 13 éves így érez. :)


"2.nem vagyok naív!!!"


Ok, ezt is készséggel elhiszem, hogy így érzed. :)


"3.te ez az "ovodás szerelem"ezen nagyot röhögtem de komolyan!"


Figyu, az óvodás szerelmet az előttem válaszolónak írtam, példaként. Csak érzékeltetni akartam vele, hogy a párkapcsolatokat a kisgyerekek már 10 évvel ezelőtt is nagyon korán elkezdték. Ez így van.


"4.volt 18-19-15-14-13 éves pasim......és mi az hogy minek nekem pasi??nah azért kell nekem pasi amiért neked nem!!!!"


Éppen azzal van a baj, hogy manapság a korodbeli nők divatból tartanak "pasit", mert mindenki ezt csinálja ugye, és nem azért, mert éreznek is iránta valamit.

2011. máj. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 A kérdező kommentje:
nah itt nem kell magatokat védeni ám!!!a való életben tegyétek meg!!!!és én ink hallom az igazat mint a hazugságot mégha rosszul esik is!!!!!!te ti hány évesek vagytok hogy ennyire tudjátok????nah erre válaszoljál!!!
2011. máj. 7. 17:54
 19/84 anonim ***** válasza:

Sajnos a válaszaid nem az érett lány benyomását kelti. Csak azért reagálsz ilyen hevesen vissza mert tudod hogy igazunk van, csak lázadni próbálsz valami ellen. Tipikus tinédzser szindróma.

Valahogy nem magyaráztad meg hogy miért kell neked pasi. Szex? Vagy csak hogy elmondhasd hogy legyen valakid? Nincsenek barátaid, nem jössz ki jól a családoddal és ezért 19 éves srácoknál kereset a szeretetet.

Akkor viszont csak annyit tudok mondani hogy szokj hozzá. 14-19 évesen a pasit a hormonjai irányítják, nem kell neki szerelem. A komolyabb pasik meg nem fognak egy olyan lánnyal foglalkozni mint te, vagy te nem veszed észre őket, mert a menő srácokra buksz. Ugyanakkor semmiről nem maradsz le, legyél a barátaiddal tanuljál, találd ki merre akarsz menni a jövőben. Pasik jönnek majd úgy is. Sok csalódásban lesz még részed. De te akartad ezt.

2011. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 anonim ***** válasza:
17:53-as válaszoló vagyok, én 21 éves vagyok.
2011. máj. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!