Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondja minden srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja minden srác ugyanazt a szöveget egy csajnak? és mért ragaszkodnak az első randi helyszínéhez? és mért talál mindig kifogást ha lemond egy randit? (az iskolára hivatkozva, mag a tanárára)

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 17:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 A kérdező kommentje:
ki mit írjon le?mert most elvesztettem a fonalat.....
2011. máj. 7. 18:48
 52/84 anonim ***** válasza:

Mindennek meg van az oka alapvetően nem is hinném hogy tudnál te így viselkedni. Szinte biztos voltam/vagyok benne hogy a családi helyzeted sokat hatott arra hogy milyen vagy. De kicsit ha sarkalatos hasonlat is de egy sorozat gyilkosnak se fognak megbocsájtani azért mert a tettei a nehéz gyermekkorára vezethetőek vissza.

A válaszodra többször is megkaptad a választ. olvasgass vissza szerintem. Ne pasiknál keresd a szeretetet, mert még sokszor fognak átverni, és hazudni. Ez a korosztályod velejárója. Inkább a barátaiddal legyél mint folyton valami pasit szedj össze. Fiatal vagy még nagyon és ez tetszik vagy nem igaz.

2011. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 A kérdező kommentje:
jó eben is igazatok van...
2011. máj. 7. 18:52
 54/84 anonim ***** válasza:
Neked mondtam kérdező
2011. máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 anonim ***** válasza:

Én is 13 éves vagyok :D , nekem is elváltak a szüleim :D, apám mindig szétverte az anyámat és ezt annyiszor h már a rendőrség volt nálunk :D , anyám 3-szor akart öngyilkos lenni :D, de mégis annyira boldog vagyok. :D

Annyira nem sajnállak, de átérzem h milyen szar lehetett hallgatnod a szüleid veszekedését.

2011. máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 A kérdező kommentje:
köszi!nah mostmár tényleg nem tudtok felidegesíteni!!!!!semmivel sem!!!!!!próbálkozhattok de nem fog sikerülni...!!XD
2011. máj. 7. 18:54
 57/84 anonim ***** válasza:
Helyes, kislányom.
2011. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 A kérdező kommentje:
XD amugy fiú vagy lány írta "helyese kislányom"???
2011. máj. 7. 18:58
 59/84 anonim ***** válasza:
Hímnős.
2011. máj. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/84 anonim ***** válasza:
Bakker ezen az oldalon mindig behalok a röhögéstől xDDD
2011. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!