Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondja minden srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja minden srác ugyanazt a szöveget egy csajnak? és mért ragaszkodnak az első randi helyszínéhez? és mért talál mindig kifogást ha lemond egy randit? (az iskolára hivatkozva, mag a tanárára)

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 17:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:
hááát te nagyon cuki lehetsz Gabika! :)
2011. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 anonim ***** válasza:

"1.ne kérdezőt írjatok hanem kivan írva a nevem:GABI(IY)"


Bocs, kérdező. Nem fog többet előfordulni, kérdező. Őőőőőőőőő... Gabi! :D


"2.nem tudom hogy cuki vagyok e"


Szerintem nem.


"3.félig meddig süt a nap(és ha nem írtok idegesítő leveleket akk lenyugszom meg akk ne használjatok jelzőket)meg különben is kezdek megnyugodni szval nyugszotok le"


Én eddig is nyugodt voltam.


De most tulajdonképpen mit szeretnél megtudni tőlünk?

2011. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 anonim ***** válasza:
Szerintem azt hogy hogy születik a baba
2011. máj. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 anonim ***** válasza:

De most tényleg!


Mi a kérdésed lényege????


Ha már így 4 oldalon keresztül írkálgattunk, akkor rátérhetnénk a kérdésedre is!

2011. máj. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 A kérdező kommentje:
figyi köszi szépen hogy szted nem vagyok cuki!!!és már nem tudom h mit is akartam!!de biztos hogy nem különböző trágár jelzőket..
2011. máj. 7. 18:28
 36/84 anonim ***** válasza:
Az egész élet egy hazugság! Egyébként. Vannak kegyes és kegyetlen hazugságok is! Van amikor jobb ha nem tudod az igazságot, van amikor pedig jobb ha tudod.
2011. máj. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 anonim ***** válasza:

"az én dolgom hogy kivel járok és hogy mien a gyerek"


Szóval így ezek után nem tudom minek tetted fel a kérdést, biztos azt hitted hogy majd mindenki bólogatni fog?


És 13 évesen dohányzol? Azért kíváncsi vagyok a szüleidre, de valahogy sejtem már miért vagy ilyen. Nem ismerlek ebben teljesen igazad van, de a leírtak alapján sajnos kialakítottál egy véleményt magadról, és ezzel tisztába kellett volna lenned mikor ide írtál.


Ha a koromat akarod akkor meg tessék 21 És hidd el kicsit többet tudok már a dolgokról mint te. Te dolgod eldönteni hogy hallgatsz rám vagy sem, mindenki a saját kárán tanul nem igaz?

2011. máj. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 A kérdező kommentje:
különben én csak megvédtem a becsületem ezen a 4 oldalon keresztül!!és azt akartam hogy mért nem képesek a srácok a bnőjük szemébe mondani az igazat???
2011. máj. 7. 18:30
 39/84 anonim ***** válasza:
Persze kislány, anyád a műtőasztalon abortusz előtt kérdezi majd hogy mit gondoltál, te meg erre hogy már nem tudom
2011. máj. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 anonim ***** válasza:
Mert olyan őrült vagy hogy félnek tőled
2011. máj. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!