Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondja minden srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja minden srác ugyanazt a szöveget egy csajnak? és mért ragaszkodnak az első randi helyszínéhez? és mért talál mindig kifogást ha lemond egy randit? (az iskolára hivatkozva, mag a tanárára)

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 17:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
82%

17:55!


Teljesen igaza van!


KÉRDEZŐ Ennek a válaszolónak adhatsz a szavaira, ugyan is leírta rólad az igazságot!


Naív vagy, fiatal, és attól h voltak pasijaid az nem jelenti azt h tapasztalt is vagy...


JA IGEN! És ott van még a pont a 17:55-ösnél..azért reagálsz idegesen vissza mert tudod h igazunk van!



Egyébként az őszintét akarod hallani????? Rendben! A hozzászólásaid alapján TE:

- hisztériás vagy

- idegbajos

- te magad vagy a hazudós! Amit nem ismersz be

- fiatalka vagy

- tapasztalatlan

- és ha igaz h ennyi pasid volt már akkor egy nyavajgos szűzk*rva vagy!


Sorry!

-

2011. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 A kérdező kommentje:
nem is ismersz!!hogy tudsz így bárkiről is véleményt alkotni????és az én dolgom hogy kivel járok és hogy mien a gyerek!!!!hadd én döntsem el azért!!nehogy már pár srác mondja meg hogy mit csináljak!!!!de ti mindet tudtok írni mert olyan felületesek vagytok!!!de azt mégmindig nem írtátok h menyi idősek vagytok h mindent tudtok!!!!!!!!és hogy legyek nyugodt meg türelmes ha ennyire felidegesítenek??????mert ők aztán mindent tudnak...de azt nem hogy hány évesek????!
2011. máj. 7. 18:07
 23/84 anonim ***** válasza:

szerintem te kész humorista vagy kedves kérdező! :)


El tudom képzelni azt a vörös fejet, és ideges arckifejezést amit most az itt írtakra vághatsz....


hm!


Szerintem nyugodj meg! Nagy levegő be, majd kifúj! Ezt 5x csináld meg!

Majd mond, hogy szúúúú-száááá!


Nyugi ne legyél ideges, mert a végén még megpattan egy ér, és összevérzed a monitort. Nyugi!


Menj ki szívj el egy cigit, vagy igyál meg egy üdítőt.


BÉKE VAN!

2011. máj. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:
Kérdező, higgadj le. Igyál egy jó nagy pohár vizet mondjuk.
2011. máj. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 anonim ***** válasza:

amugy is egyes nők olyan cukik tudnak lenni mikor idegesek!


Te is cuki vagy???

2011. máj. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 A kérdező kommentje:
kezdtem megnyugodni!megcsináltam amit írtál!!erre beírod hogy cigizni menjek ki!!!!háth köszi szépen!de én innét felnem kelek!!!!!
2011. máj. 7. 18:16
 27/84 anonim ***** válasza:
Pedig jobban tennéd, ha szombat délután nem kockulnál. Felétek nem süt a nap?
2011. máj. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:

Na látod milyen ügyes vagy kérdező!!!???


Akkor ne cigizni menjél ki, csak szippantani friss levegőt, ettől a sok netezéstől megfájdul a fejecskéd!

2011. máj. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 A kérdező kommentje:
1.ne kérdezőt írjatok hanem kivan írva a nevem:GABI(IY)2.nem tudom hogy cuki vagyok e 3.félig meddig süt a nap(és ha nem írtok idegesítő leveleket akk lenyugszom meg akk ne használjatok jelzőket)meg különben is kezdek megnyugodni szval nyugszotok le
2011. máj. 7. 18:22
 30/84 anonim ***** válasza:
Igyál egy kis szörpit és játszd azt hogy bor
2011. máj. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!