Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért félnek a férfiak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a férfiak az igényes, csinos, dekoratív hölgyektől? Miért nem mernek közeledni? Előítéletek miatt, vagy önértékelési problémák miatt?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok,és hiába tetszem messziről sokaknak. Nem közelednek. Akik igem,azok nekem nem tetszenek. Nem szeretnék szerelem nélkül belemenni egy kapcsolatba,de már egyedül sem jó lenni. Igazán nem érdekel,hogy néz ki a másik,csak a belső értékek fontosak. De a lehetőség sincs meg arra,hogy megismerjenek a fickók,hiszen csak messziről álmodoznak rólam. (Ezt onnan tudom,hogy több is közölte közvetett módon) Kezdeményezni én nem szeretnék,elvárom,hogy a férfi udvaroljon. De hiába várom...:)
2008. febr. 17. 11:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az előttem hozzászoló véleményét.Nem azt mondom, hogy ne adj magadra öltözködés terén, csak ne tűnjön úgy, mintha milliomosokat falnál reggelire. Ennyi.
2008. febr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
28%
Nem sportolsz? Meg is van a probléma :P
2008. febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Akkor vajon milyen okot mondanak azok a pasik? Már kíváncsi vagyok!
2008. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
34%
ha a férfiak akik ismernek megmondják az okokat, miért tőlünk kérdezed?
2008. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Húha.. Miért okoz gondot valakinek,ha felteszem a kérdést azért,mert érdekel kívülálló emberek véleménye?!Nem egyedül vagyok ezzel a problémával.Nem kell úgy reagálni,mintha egy marslakó kérdezett volna.:)

Köszönöm azoknak,akik értelmes választ adtak!

2008. febr. 17. 18:49
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Na, szóval mi is az az ok, mert már mindent kiveséztünk, csak a lényeget nem! Mi az az ok?
2008. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem tök egyszerű az ok.A pasik szerint ha egy nő 30 évesen szingli azzal gond van.ha nem akkor pedig az, hogy túl jól nézel ki és gondolják, hogy van valakid, ha ez sem akkor attól tartanak, hogy ha jobbat találsz arrébbálsz.
2008. febr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Sztem neked is kélne kezdeményezned vmilyen szinten (a mai világban egyre több az olyan pasi aki elvárja a közeledést),aztán ha ez megvolt jöhet az udvarlás..meg lehet nem vagy elég közvetlen velük.

Aztán lehet még probléma az is, mint írtad hogy önértékelési zavarok (jó csaj á biztos könnyebben elveszik a jobbak ..)és az előítélet ( jó csaj biztos kényes stb.) de ez már pasi függő!!

Szóval én ezt gondolom..

2008. febr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
A pasik azt gondolják ha a nő jól néz ki hogy már biztos van párja és ők szóba sem jöhetnek ezért "gyávábbak" meg sem próbálnak közelíteni feléd sajnos!!!!!!!!
2008. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mert félnek attól,hogy elküldöd őket melegebb éghajlatra!
2010. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!