Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért félnek a férfiak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a férfiak az igényes, csinos, dekoratív hölgyektől? Miért nem mernek közeledni? Előítéletek miatt, vagy önértékelési problémák miatt?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok,és hiába tetszem messziről sokaknak. Nem közelednek. Akik igem,azok nekem nem tetszenek. Nem szeretnék szerelem nélkül belemenni egy kapcsolatba,de már egyedül sem jó lenni. Igazán nem érdekel,hogy néz ki a másik,csak a belső értékek fontosak. De a lehetőség sincs meg arra,hogy megismerjenek a fickók,hiszen csak messziről álmodoznak rólam. (Ezt onnan tudom,hogy több is közölte közvetett módon) Kezdeményezni én nem szeretnék,elvárom,hogy a férfi udvaroljon. De hiába várom...:)
2008. febr. 17. 11:44
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Már elég régen írtad a kérdésed, talán visszajössz. Velem is így van hidd el. Egyrészt ha igényes vagy magadra, akkor az valamiféle magabiztosságot jelent. Nekem a férfiak idővel azt mondják, hogy túl magabiztos vagyok és félnek, hogy elküldöm őket és az az ő egójuknak fájna. Így inkább távolról néznek. De engem már nem zavar. Aki ilyen gyáva, ne is közeledjen.

A párommal egy jó ideje együtt vagyunk és mondhatni mindenki minket néz, bárhova betoppanunk. És az igényesség nem a műkörömről meg erről szól, ezek kifejezetten taszítják a férfiakat.. Meg a mű mosoly, póthaj...

Szóval várj, majd úgyis összehoz a sors egy idegennel, aki maximálisan hpozzád fog passzolni. A többi irigykedőt (mert sajnos rengeteg ilyen van) nem kell figylembe venni. :)

2012. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!