Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én vagyok a legszerencsétleneb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a legszerencsétlenebb a földön! Lehet így valaha is esélyem párt találni?

Figyelt kérdés

A legtöbb dologban szerencsétlen vagyok, nálam sose jön össze semmi se. Nem csak a párkapcsolatokra gondolok (volt párkapcsolatom).

De olyan dolgok történnek velem, hogy ha indulok suliba itthon hagyom a jogosítványom (ami figyelmetlenségre utalhat de ha elindulok vissza látom, hogy kiejtettem a zsebemből).

Sorozatba történnek velem a szerencsétlenségek. A múltkor a legnagyobb zivatarban kaptam defektet a városomtól 30 kiló méterre. A legszerencsétlenebb napom kedden volt. Borotválkozásnál megvágtam magamat, aztán sikerült a kulcsot bezárni a kocsiba a pótkulcsot meg nem találtam( végül meglett este) hát elindultam busszal, a buszsofőr odazárt engem az ajtóval, aztán akartam venni a büfében valamit nem volt meg a pénztárcám. Sajnos nálam az a baj ha velem rossz történik az egy sorozatot indít el úgy naponta megvannak az ilyen ügyetlenkedéseim de vannak olyan napok amikor minden össze jön egyben.

A múltkor volt egy lány akivel alakulóban voltunk, sokszor utalt rá, hogy tetszek neki szóval teljesen jól állt minden de aztán csak úgy lekoptatott. A barátnői is értetlenül álltak előtte.

Azt szeretném ha végre szerethetnék valakit aki szintén szeret és elfogad engem az ilyen szerencsétlen létemmel együtt.


2011. máj. 21. 19:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Pierre Richard-nak (francia komikus sztár) volt egy ilyen filmje, ahol mindig mindent elrontott. A film végére összejött egy lánnyal, aki szintén olyan volt, mint ő. Azt javaslom, keress te is egy hasonló lányt!:)
2011. máj. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok mondani, hogy régeb egy nagy nyomi,béna alak voltam.A változás akkor kezdődött, amikor elkezdtem magabiztosabb, tudatosabb lenni.Szembenéztem a félelmeimmel, meggyógyitottam magam agyilag jó hozzáállással, ami azt jelenti hogyha történt valami levontam a következtetéseket és mentem tovább úgy, hogy senki se tökéletes és kapják be azok akik annak érzik magukat....ennyi.Sok sport, rendes alvás, stresszkezelés és minden okés lesz.
2011. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Mikor megtörténik valami, akkor ne állj negatívan a dolgokhoz, hanem mondd azt, hogy:


,,Ennél rosszabb már nem lehet."

2011. máj. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
nem :D
2011. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én vagyok a szerencsétlen lány.Nem tudom Te,hogy vagy vele,de én pl.nem akadok ki a szerencsétlenségeimen,hanem én röhögök rajta a legjobban és mindenkinek mesélem,akik szintén jókat röhögnek rajta:D

Milyen unalmas is lenne ha mindig minden flottul menne,ezek nem hatalmas nagy tragédiák,szerintem nem kell komolyan felfogni,ez által is érdekesebb az életed,jó abba a pillbe nyilván nem úgy fogod fel,de visszagondolva nem volt nagy következménye,viszont vicces.Minden a hozzáállásodon múlik,ha úgy fogod fel ,hogy egy vesztes vagy és sose lesz senkid,akkor aznem jó... de ha úgy fogod fel,hogy egy normális ember vagy,akivel vicces balesetek történnek állandóan,de ezáltal is érdekesebb és másabb az élete,mint a többségnek,az már nem hangzik olyan szerencsétlenül =)Lehet nehéz de sztem.tanuld meg lazán felfogni és röhögni magadon.Igy könnyebb.

2011. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem is tök cukik az ilyen emberek
2011. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy 1-2 beleférne néha... de nap mint nap 5-6 az sok. :S megpróbálom viccesen felfogni később mi is röhögünk.. csak igazából ez így hosszú távon szomorító tud lenni. :S
2011. máj. 23. 19:12
 18/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,Neked a 20:13-as lánnyal kéne összejönnöd,ugyanazok vagytok :) Mi ebben a szerencsétlenség???

Pont fordítva...

2011. máj. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Igazából, én szerencsétlen vagyok nem ügyetlen... csak néha. De magamat se értem, sportolok amikor meg felmegyek a pályára ott nem szerencsétlenkedek minden úgy megy ahogy én akarom. Olyasmi ez mint a csillag születikes gyerek aki dadog.
2011. máj. 23. 19:37
 20/20 anonim ***** válasza:

"elindultam biciklivel és gyalog mentem haza"

sírva röhögök :D:D

2011. máj. 24. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!