Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaza van a haveromnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a haveromnak a csajozással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Utóbbi időkben gondolkodtam rajta hogy be kellene szerezni vmi barátnőfélét.Hisz Isten is azért teremtette Évát hogy Ádám ne unatkozzon:)


Szval megkértem egy nagy nőcsábász hírében álló görög haveromat hogy adjon tanácsot hogy miképpen tudnék szórakozóhelyen felszedni egy átlagos lányt.Ezt mondta:


"Hát igenis a külső számít.Nem kell egy k.rva szót sem szólni,nem kell semmit csinálni,csak jól kell kinézni.Meg kell állni,így,ballra kell nézni,jobbra kell nézni,esetleg visszatekinteni és mire ezt megcsinálod akkor már itt lesz egy szöszi,ott egy barna,ott egy vörös.Ha beszélsz,ha udvarolsz,ha jópofizol,ha bókolsz akkor már elmehetsz a büdös pic.ába."


Kértem volna még pár tanácsot tőle,de már több hónapja eltűnt a gyerek,senki sem látta.Én meg itt maradtam mentor nélkül:)


Szerinted igaza volt?Tényleg ez lenne a csajozás receptje?


2011. máj. 21. 20:23
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Ok,de a bizonyítvánnyal nem osztanak inteligenciát is,erre Te vagy a legjobb példa.Na de egyébként nem sértegetni akarlak,meg nem azt mondom,hogy hülye vagy,csak ez egy hülye feltevés részedről.

Én is sokáig sírtam,hogy senki nem kíváncsi a belső értékeimre,meg mindenki csak a szép lányokra hajt.

Most meg,hogy tettem is a külsőmért,már nincs okom panaszra.(Megtaláltam életem szerelmét aki nem csak a külsőm miatt szeret hozzátenném)

Persze,hogy tenni kell azért,hogy legyen egy sportos tested,dehát a kemény munka meghozza gyümölcsét.

Ha most kezdenéd 2 év múlva már szép eredménye lenne.De ennél fontosabb,hogy ne a TV-ből tanulj csajozni és ne hidj el mindent amit ott mondanak.Legjobb ha semmit sem hiszel el belőle.

2011. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
KB igen. Én a legjobban a medencés partykat szeretem, ahol lehet villantani az izmokat, na olyankor tuti nem kell beszélni, és bárkit megkapok.
2011. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van. A lányoknak nem számít más, csak a külső.
2011. máj. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Túl sokat nézted a Való világot! Nem éppen Alekosztól kellene csajozási tanácsokat kérned! :)
2011. máj. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!