Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaza van a haveromnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a haveromnak a csajozással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Utóbbi időkben gondolkodtam rajta hogy be kellene szerezni vmi barátnőfélét.Hisz Isten is azért teremtette Évát hogy Ádám ne unatkozzon:)


Szval megkértem egy nagy nőcsábász hírében álló görög haveromat hogy adjon tanácsot hogy miképpen tudnék szórakozóhelyen felszedni egy átlagos lányt.Ezt mondta:


"Hát igenis a külső számít.Nem kell egy k.rva szót sem szólni,nem kell semmit csinálni,csak jól kell kinézni.Meg kell állni,így,ballra kell nézni,jobbra kell nézni,esetleg visszatekinteni és mire ezt megcsinálod akkor már itt lesz egy szöszi,ott egy barna,ott egy vörös.Ha beszélsz,ha udvarolsz,ha jópofizol,ha bókolsz akkor már elmehetsz a büdös pic.ába."


Kértem volna még pár tanácsot tőle,de már több hónapja eltűnt a gyerek,senki sem látta.Én meg itt maradtam mentor nélkül:)


Szerinted igaza volt?Tényleg ez lenne a csajozás receptje?


2011. máj. 21. 20:23
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy a kérdésnek miért kellett ekkora hátteret építeni. Vagy már annyira magányos vagy, hogy Alekosz az egyetlen "barátod"?
2011. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

"Nem az a gond, hogy átlagos a külsejük egyes srácoknak, hanem, hogy így gondolkodnak a nőkről."


Miért hogyan gondolkodjak róluk mikor azt látom hogy azok a lányok akik már elérik az átlag szintet(tehát nem hájpacnik)nem hajlandók senkivel sem foglalkozni aki nem macsó adonisz vagy rosszfiúnak mondott rajcigány,esetleg extrán kitömött 60 éves pénzeszsák.


Mégis ezek után hogy kellene gondolkonom a nőkről?

2011. máj. 21. 20:55
 23/34 anonim ***** válasza:

Én írtam ezt a választ.

Ha leírom, akkor beképzeltnek fogsz tartani, pedig nem vagyok, úgyhogy leírom: engem általában szép lánynak tartanak, mégsem kigyúrt macsó a barátom, és nem is fukszos bűnöző Mercédesszel.

Egy nagyon normális, jóképű, udvarias értelmes ember, aki normálisan dolgozik, van két diplomája, jó mondjuk diplomával észt nem osztanak, de ő valóban intelligens, és tiszteli a nőket, így engem is.


Nekem ez kell: legyen intelligens, érzelmes, érzékeny, szeressen és tiszteljen.


Ennyi!


Nem kell kombinálni, hogy minden nő az oltári kigyúrt, pénzeszsákokra bukik, mert ez sértő nekem, mint nőnek.

2011. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Tehát az a bajod, hogy az átlag feletti lányok átlag feletti pasit akarnak, és te nem vagy átlag feletti, tehát a kereslet rád alacsony, és te sem válogathatsz az átlag felettiekből?
2011. máj. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

hallod öcskös,ha ez neked ennyire fáj mért itt itatod az egereket?

Menj szépen kondizni meg kezeltesd a pattanásaid és máris lesz barátnőféléd.Az más,hogy az IQ-don ez nem segít.

2011. máj. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

"Tehát az a bajod, hogy az átlag feletti lányok átlag feletti pasit akarnak,"


Nem olvastad el amit írtam vagy nem tudod értelmezni.Az átlag feletti lányok engem nem érdekelnek,az átlagos lányok az én kategóriám.És az a probléma hogy az átlagos csajok csak átlagon felüli faszikkal hajlandók szóbaállni.

Tehát az átlagos palinak csak a hájpacni vagy a csúcsbombázó marad.Én pedig a hájpacnitól hányok,a csúcsbombázó az meg az a kategória amit hosszú távon úgysem lehet megfogni ezért nem is érdekel.

2011. máj. 21. 21:07
 27/34 A kérdező kommentje:

"Menj szépen kondizni meg kezeltesd a pattanásaid és máris lesz barátnőféléd.Az más,hogy az IQ-don ez nem segít."


Nem itatom az egereket,csak a véleményemet mondom el.Nincsenek pattanásaim,nem szorulok kozmetikusra.Kondiznom felesleges mert legalább fél évig kell kibasottul nyomni hogy vmi kicsi meglátszon,persze szteroidokkal gyorsabban menne,de ott meg sanszos hogy merevedési problémák keletkezhetnek.

Az IQ-val sincs probléma,átlagon felüli,az érettségi jeles(kivéve a magyart).

2011. máj. 21. 21:12
 28/34 anonim ***** válasza:

És Alekosz a példaképed, vagy mi?

Olyan ronda, bottal nem piszkálnám meg. El kell kapcsolnom a TV-t ha véletlen felbukkan, főleg ha eszek!

Marha nagymenő ez a duma is, egyrészt hatalmas ökörség, másrészt meg Alekosz sem kell senkinek, hacsak nem a pénz vagy a hírnév miatt, de akinek meg amiatt kell, az meg is érdemli.


Nem tudom, hogy milyen az átlagon felüli csaj meg pasi. Nekem valószínűleg mást jelent, mint neked, vagy neki, annak a harmadiknak. Ma volt már példa egy kérdésben Brad Pitt. Hát, nekem nem kellene Brad Pitt. Nem rossz-nem rossz, de nem kellene.

Hogy úgy sejtem egy totál átlagos nő vagyok. Hogy az a férfi aki tetszik más szerint hová sorolható, nem tudom. De nekem csúcskategória, ez biztos. Nekem. Nem kigyúrt pénzes macsó, köze nincs hozzá.

2011. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a lányok is emberek. Ez a külső-pénz-duma csak ilyen netes megmondás, a valóságban ők is kisbabaként kezdték, sírtak, kakáltak, böfögtek, aztán barbibabást játszottak, megtanultak olvasni (jóesetben), aztán a jegyeikért, középsulis felvételiért aggódtak, lementek a boltba tejér meg kenyér, aztán este elmosogattak, szóval totál ugyanolyanok mint te. Nem kell ide semmi extra menő sztárosdi. Komolyan nem értem, mire jó a külsőmánia, hisz úgyis az dönti el, hogy jól érzed-e magad az emberrel, hogy hogyan viselkedik, nem? Ott meg elég keveset számít a külső. Szóval viselkedj csak egyszerűen, őszintén, felszabadultan, szerintem titkon - vagy nem titkon - de mindenki erre vágyik, a megjátszósdi energiát emészt fel, és már az elektronok szintjén is a minél kisebb energiára törekszenek. Ez az egész szabályosdi és megfelelősdi csak valamiféle maszk. Aki leveti (és mellé nem aberrált), boldogan tud élni.


Én átlagon aluli külsejű fiú vagyok, mégis olyan barátnőm van, hogy ihajcsuhaj. Pláne lelkileg.

No lám.

2011. máj. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

nem igaz.

a külső megfog.. utcán, egyéb helyen, akárhol egyszerűen jó ránézni valakire hogyha jól néz ki! de én utálom a metroszexuális bu.zis kinézetű undorító beképzelt pasikat, akik jól kinézés címszón néznek ki "divatosan és helyesek"..ez nem igaz. tehát, a lányok ugyanúgy, mint a fiúk a helyes fiúkat szívesebben nézik meg, mint ahogy a fiúk megnézik a csinos lányokat..

de én ezzel úgy vagyok, hogy mondjuk letennének elém 10 fényképet különböző fiúkról,hogy ki tetszik a legjobban. lehet hogy A-t választanám B helyett, mert helyesebb, mert most akülsőségekről van szó. de ha B mondjuk az osztályomba járna és iszonya tjó fej lenne és nagyon bírnám lehet hogy szerelmes is lennék belé., míg A-ba nem biztos.

a szórakozóhelyeken senki sem ismeri egymást, mindenki csak LÁTJA a másikat, szóval lehet hogy egy helyes pasinak több esélye van, mint egy kevésbé helyesnek.. de mondom, engem a beképzeltség legkisebb jele is iszonyatosan visszataszít, és ez is közrejátszik a "párválasztásban" XD


tehát, lehet hogy én őket gondolom helyesnek:

[link]

[link]


de lehet hogy vele járnékinkább:

[link]

2011. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!