Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy pasi nemkell,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy pasi nemkell, miért nem lehet egyszerüen elhajtani?

Figyelt kérdés

Közvetlenül velemis, de a környezetemben szinte mindenkivel úgy van, hogy ha a fiú többet akar a lánytól, és az nem, akkor nem tudtok annyit se mondani hogy "bocs de nem"? Hiába közelebbi ismerettség, barátság, nektek ennyit sem számit. Miért kell bizonytalan ideig bizonytalanságban tartani a másikat?

De akár egy társkeresőn is. Valaki csak nektek ir több ezer név közül, és nem reagáltok semmit. Ezekután hogy néztek tükörbe, lelkiismeret nincs?

És akkor ezekután ti vágytok 25 éves családcentrikus férjekre?


2011. jún. 28. 23:17
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
84%

Milyen indokkal lett volna a találka??

Hány napja nem ír??

Vannak ilyen emberek mondom, de nem az összes nő ilyen, ezt is mondom.

2011. jún. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
68%
És te miért sírsz?? Lehet dolga van, nem azt mondta, hogy majd beszéltek később?? Hogy nem akar semmit?
2011. jún. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
84%
Miért ha azt mondja, hogy sosem akar veled találkozni, attól megnyugszol...szerintem te is érzed, hogy ebből nem lesz semmi sem, rossz de el kell fogadni. Próbálkozz mással, annyi csaj van.
2011. jún. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:
hát, szülessél újra pasinak, őszintén kivánom!
2011. jún. 28. 23:49
 25/52 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert eleve látta, hogy neked ennyire fontos a dolog, és ezért úgy gondolta, hogy jobban összeomlanál egy nem-től, így meg, hogy tudod, csak nem hallod, így majd csillapodik benned a dolog.
2011. jún. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok egyébként.
2011. jún. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:

Meghalni meg még van időm:DDD

Tök mindegy mi van utána, nekem így jó.

2011. jún. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
100%

Kösz...szerintem veletek sem egyszerű néha :S De én nem nyafogok, hogy miért bunkó minden pasi? blabla...


Szerintem nem szemét akart lenni, csak nem tudta mit mondhatna. Lehet nem ez volt a legjobb megoldás, de mégis mit mondjon? Te nem akarod elfogadni, hogy nincs esélyed...és egyszerűbb a másikban a hibát keresni mint magadban.

2011. jún. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:

azt hiszed hogy kecésbé fájna ha ennyit mondana?

épp azért fájna, mert ilyen kevéssel elküldött...

látogasd meg és kézdezz rá konkrétan hogy ő akar-e valamit.. ha nem, akk nem érdemes erőltetni...

2011. jún. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor se fer senkit se bizonytalanságba

tartani, legyen már annyi a csajba megmondja hogy figyelj

nekem te nem jösz be mint pasi kész.

Ez olyan nehéz?!!

A másik fél meg aki komolyan gondolja,nem tudja hová tenni

a dolgot.

Igenis legyen benne annyi hogy mondja meg a szeme közé.

Főleg ha közelebbi ismerősök.

Jobban bántja avval hogy nem mond semmit.

Legalább akkor nem reménykedik hiába!!!!

Sok olyan nőt ismerek aki szereti megtartani a pasikat,

maga körül hogy nőnek érezhesse magát.

Aztán csodálkoznak rajta hogy pasi akinek nem adtak egyértelmű választ reménykedik vagy megsértődik ha

nagy nehezen visszautasítják őket.

Egy szóval a legjobb dolog az őszinteség csak hát vannak

gyáva emberek.

2011. jún. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!