Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy pasi nemkell,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy pasi nemkell, miért nem lehet egyszerüen elhajtani?

Figyelt kérdés

Közvetlenül velemis, de a környezetemben szinte mindenkivel úgy van, hogy ha a fiú többet akar a lánytól, és az nem, akkor nem tudtok annyit se mondani hogy "bocs de nem"? Hiába közelebbi ismerettség, barátság, nektek ennyit sem számit. Miért kell bizonytalan ideig bizonytalanságban tartani a másikat?

De akár egy társkeresőn is. Valaki csak nektek ir több ezer név közül, és nem reagáltok semmit. Ezekután hogy néztek tükörbe, lelkiismeret nincs?

És akkor ezekután ti vágytok 25 éves családcentrikus férjekre?


2011. jún. 28. 23:17
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
még azon szoktam kiakadni hogy "persze barátok lehetünk, tarthatjuk a kapcsolatot, de a találkozóknak nincs értelme" aztán meg ráirok, és kész, nem reagál...
2011. jún. 28. 23:33
 12/52 A kérdező kommentje:
Kassandra Storm, én most inkább arról beszélek, hogy már hónapok óta ismeritek egymást, és tényleg jóban vagytok. Nem a vak-randikra...
2011. jún. 28. 23:34
 13/52 anonim ***** válasza:

Kassandrának egyébként tök igaza van.

Kérdező, mit szoktál ráírni?? Mondom, ilyen a társkereső..

Férfiból is sok a selejt ott. Pl aki a f..ról rak fel képet vagy így ismerkedik és gyötörd a f..t az paraszt állat.

2011. jún. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
100%

Miért mégis mit mondjon..."Bocs de nem tetszel nekem, és nem akarok veled többet beszélni"


Én egyszer kerültem olyan helyzetbe, hogy egy rossz randi után próbáltam a srácnak tudtára adni, hogy ne legyen folytatás. Először próbáltam kedvesen jelezni, hogy kösz a randit, de szerintem ebből max barátság lehet. De nem állt le...ilyenkor mégis mit mondjak?

2011. jún. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:

Na már beszélni sem tudok:D

Milyen ismerősid vannak neked??

Élőben ismered őket???

Mert az inernet már csak ilyen.

2011. jún. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:

ajjajj, picit rossz irányba megy el a téma.

Ok, tárkeresőn ilyen csak 1x volt, nemis vettem a szivemre. DE most nem erről van szó.

Inkább arról, hogy régebb óta ismeri a fiú-lány egymást. Mondjuk volt egy találkozó, OK, a fiú akarna egy másodikat, a lány meg igy reagál... (sehogy)

2011. jún. 28. 23:37
 17/52 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg ismeritek egymást sz.rabb a helyzet.


A csaj nyilvánvalóan nem akar megsérteni, hiszen nem ismeretlen vagy számára. Szerintem csak nem akart megbántani, ezért nem "koptatott le durván"

2011. jún. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:

"régebb óta ismeri a fiú-lány egymást"

honnan, netről vagy valóságban?

Első találkozóra miért ment el?? tudod rólad bármit is, pl. hogy nézel ki stb stb...

Mondott valamit, hogy lesz második, vagy beszéltek?

2011. jún. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:
aha, pedig azt igérte hogy találkozunk, én meg csak várok rá, aztán meg éjszakánként sirtam, hogy miért nem történik valami... na ez milyen érzés???
2011. jún. 28. 23:40
 20/52 A kérdező kommentje:
élőben, évfolyamtársak voltunk...
2011. jún. 28. 23:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!