Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy pasi nemkell,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy pasi nemkell, miért nem lehet egyszerüen elhajtani?

Figyelt kérdés

Közvetlenül velemis, de a környezetemben szinte mindenkivel úgy van, hogy ha a fiú többet akar a lánytól, és az nem, akkor nem tudtok annyit se mondani hogy "bocs de nem"? Hiába közelebbi ismerettség, barátság, nektek ennyit sem számit. Miért kell bizonytalan ideig bizonytalanságban tartani a másikat?

De akár egy társkeresőn is. Valaki csak nektek ir több ezer név közül, és nem reagáltok semmit. Ezekután hogy néztek tükörbe, lelkiismeret nincs?

És akkor ezekután ti vágytok 25 éves családcentrikus férjekre?


2011. jún. 28. 23:17
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem itt nem az ígérgetésről volt, szó...azt én sem helyeslem mikor egy csaj "fűzi" a srácot utána meg nincs semmi...

Azért a fiúk is levehetnék az egyértelmű jeleket, hogy a csaj nem akar vele találkozni stb...Miért ha neked nem tetszik egy csaj, te a képébe mondod, hogy "bocs ronda vagy, hagyjál békén" Az ember nem akar durva lenni, vagy megsérteni a másikat, szerintem ez nem gyávaság.

2011. jún. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:

Figyelj nekem azt mondani hogy ronda vagy egyszerűen csak

a szemébe mondod.

Hogy bocs nem vagy az esetem.

Ennyire nehéz ez?!

Nem kell ahhoz lehordani a sárga földig az embert hogy

megértse hogy nem tetszik neki.

Ennyi!

Ehhez nem kell semmi.

2011. jún. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én hülye vagyok, vagy fáradt, de szerintem nincs még mindig leírva minden részlet, hogy mi is van pontosan, hogy mi a helyzet. Így viszont csak találgatni lehet.
2011. jún. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
68%

Igen aztán meg itt nyafognak sokan, hogy "nincs önbizalmuk a lányok miatt"

Meg aztán ha ilyet mond egy lány, felháborodtok, és jön a "nagyigényű p.csa" szöveg :S

2011. jún. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:

Storm:

Én nem mondok semmi ilyet hogy ha nem tetszek egy nőnek,

ha kulturáltan megválaszolja én elfogadom.

Lehet hogy elsőre nem fog jól esni,de tisztelni fogom érte.

Ha meg húzza az ember agyát hónapokon persze hogy pipa leszek.

Nem tudom hogy miért olyan nehéz kinyögni a nem tetszem

szót?!

2011. jún. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%

Akkor te a kivételek egyike vagy. Respect. :D


Én mikor egyszer "őszinte" voltam a srác dührohamot kapott, és elhordott minden kis útszéli lotyónak, "meg hogy mit akarok még ha ő nem elég"...stb... nagyon kellemetlen volt, és eléggé megrémített, ahogy üvöltözött velem, és rángatott. Lehet a rossz emlék miatt, de azóta én inkább tapintatosan próbálok lekoptatni egy fiút...:S

Azzal én sem értek egyet, hogy húzni kell egy fiú agyát, de nektek meg el kell fogadni a nemet is ha az van. :S

2011. jún. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%

Storm:

Így van és én el is fogadom,de mondjuk az tényleg durva

hogy ilyet tesz egy fiú.

Számomra semmi kivetni való nincs abba hagy nő engem vissza

utasít,ha nem éget le engem.

Én meg látod olyan nők terén vagyok tapasztalt,akik soha

nem értek a szemembe úgy kelet valahogy kiszedni belőlük

a nem tetszel szót.

Épp ezért vagyok híve az egyenes nyílt őszinte beszédnek,

természetesen kulturált kifejezési módon.

2011. jún. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:

Mindkettőtöknek igaza van, de a társkerőn mondom vagy a bánya rémek vannak, vagy a depis emberek, betegek, bűnözők, bunkók. Tisztelet a kivételnek. Emlékszem, hogy amikor kis srác voltam és tetszett egy lány és lenyomoztam, hogy 14 évesen társkeresőre van reggelve, rögtön lemondtam róla. De amit írtam, csak a tinikre vonatkozik. Ott a csőcselék.

Szép álmokat nektek:)

2011. jún. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:

Eh, már félre beszélek. látom a valóságban rángattak meg:'(((

Részvetem...

Mindegy, húzok aludni. A lényeg, hogy a társkerőn azért van mocsok, mert a világban is az van:))

Tisztelet a kivételnek! A nő pedig igenis ki van szolgáltatva a bunkó farkaknak...

Ha pedig valaki húzza a dolgokat, nem bőgni kell, hanem kérdezni és feljteni.

2011. jún. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
Nah én nem is tudtam hogy ezzel így vannak a srácok... Én meg azért nem küldöm el a büdös pics*ba, mert nem akarom megbántani...
2011. jún. 29. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!