Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy pasi nemkell,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy pasi nemkell, miért nem lehet egyszerüen elhajtani?

Figyelt kérdés

Közvetlenül velemis, de a környezetemben szinte mindenkivel úgy van, hogy ha a fiú többet akar a lánytól, és az nem, akkor nem tudtok annyit se mondani hogy "bocs de nem"? Hiába közelebbi ismerettség, barátság, nektek ennyit sem számit. Miért kell bizonytalan ideig bizonytalanságban tartani a másikat?

De akár egy társkeresőn is. Valaki csak nektek ir több ezer név közül, és nem reagáltok semmit. Ezekután hogy néztek tükörbe, lelkiismeret nincs?

És akkor ezekután ti vágytok 25 éves családcentrikus férjekre?


2011. jún. 28. 23:17
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim válasza:
Ha nem kapsz választ egyértelműen nem kellesz!
2011. júl. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
100%

Fú, azért mennyire érdekes téma ez, és valahol mennyire igaza van mindenkinek. Én egyszer, 17 évesen egyszerre jártam meg a két végletet ugyanazzal a (16 éves) csajjal 2-3 nap leforgása alatt. Második randi, a csaj megmondja, szép egyenesen, hogy sry, nem nyert. Megköszöntem neki, hogy egyenes volt, és megkérdeztem, hogy mi volt az oka (első randin még borzasztóan akarta, csak akkor nem jött össze), mi változott (pusztán tanulságképp, ezt mondtam neki is). Hebegés, habogás, nem bennem van a hiba, hanem benne, most nagyon zűrös az élete, nem akarja, hogy ez rám is kihasson. Akkor még kellően naiv voltam, hogy azt mondjam, "fúú, szegény, és még rám gondol" :D. Másnap visszahallottam a barátnőitől, hogy ő borzasztóan velem szeretne lenni, de fél, hogy ebben a nehéz időszakban elcseszi, aznap délután ezt megbeszélte velem is, a türelmem kérte, úgy érzi köztünk ez komoly is lehet stb... Majd aznap este az orrom előtt szedett fel egy srácot, és nem értette, hogy miért kértem meg rá, hogy ne keressen lehetőleg.

Na most én nem adtam neki okot arra, hogy féljen a reakciómtól, még akkor sem csináltam jelenetet, amikor tőlem 2m-re bepasizott, sőt, ki is adta az utamat, amit szó nélkül fogadtam, mégis elkezdett hitegetni, miközben (mint kiderült előre megbeszélt) randija volt kb 2 óra múlva (!) Szóval van ilyen, de az itt hozzászóló hölgyek indokait is maximálisan megértem, mert bizony az egyenes válaszra valóban olyan reakció jön néha, hogy nem próbálkoznak még egyszer. Mennyivel igazságosabb lenne, ha ezek a fickók találkoznának a gerinctelen csajokkal, de hát ez van...

2011. júl. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!