Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy pasi nemkell,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy pasi nemkell, miért nem lehet egyszerüen elhajtani?

Figyelt kérdés

Közvetlenül velemis, de a környezetemben szinte mindenkivel úgy van, hogy ha a fiú többet akar a lánytól, és az nem, akkor nem tudtok annyit se mondani hogy "bocs de nem"? Hiába közelebbi ismerettség, barátság, nektek ennyit sem számit. Miért kell bizonytalan ideig bizonytalanságban tartani a másikat?

De akár egy társkeresőn is. Valaki csak nektek ir több ezer név közül, és nem reagáltok semmit. Ezekután hogy néztek tükörbe, lelkiismeret nincs?

És akkor ezekután ti vágytok 25 éves családcentrikus férjekre?


2011. jún. 28. 23:17
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
74%

szerintem a fiúk nagyon nagy többsége inkább örül annak ha feketén-fehéren megmodnják, hogy "nem, nem tetszel, nem szeretnék tőled semmit" mint amikor elkezdenek kerteleni. bár egyértelmű lehet, hogy az illető lány mire gondol, de ha nagyon szimpatikus vagy a srácnak akkor szegény csóró elkezdhet kombinálni és reménykedni. nincs az a szó, hogy mennyire utálom amikor valaki nem képes kinyögni ilyen téren pár őszinte szót...

talán bele kellene gondolni a kedves lányoknak, hogy ellenkező esetben milyen érzés lenne?! ja bocs, nekik nincs ilyen jellegű problémájuk.

hol beszélünk őszinteségről, komolyságról ha egy 22-23 éves lány nem tudja értelmesen megmondani egy srácnak, hogy azért nem szeretnék veled találkozni mert nem tetszel, nem azért mert felújítás van nálunk és most macerás lenne. és az ilyen lányok akarnak rendes palit maguknak? pfff....

2011. jún. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
74%

ami még érdekes, hogy a buta, plázapic*sa lányok még ha közönségesen is de az ember tudtára tudják adni, hogy "nem".

sokan ostobázzák őket, de ők ilyen téren legalább őszinték, míg a sok agyoniskolázott érett huszonéves "nők" a legszánalmasabb dolgokat ki tudják találni. persze mindegyik az elsődleges az őszinteség.

személy szerint remélem, hogy minden ilyen nőnek aki erre nem képes annak olyan őszinte párja lesz, hogy őszinte szeretettel végigdu*gja az összes barátnőjét!

2011. jún. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor azért ti is hitegetitek saját magatokat. Nekem volt egy srác, akivel csak neten dumálgattam, 5-6 üzenetet váltottunk, aztán megegyeztünk, hogy no, akkor találkozzunk. Nem volt lezsírozva, hogy ez "randi", csak beültünk 2 sörre valahova, de ő már úgy állított oda, mintha rögtön feleségül is akarna kérni. Még nem is találkoztunk, nem is tudtam, milyen ember...amikor én nem az általa elvárt hőfokon viselkedtem, nekifogott sajnáltatni magát, hogy vele mindig csak haverkodnak a nők, mer' ő csúnya, meg magányos, meg esténként sír, és meg is akar halni. És csodálkozik, hogy azóta nem állok szóba vele. :)
2011. jún. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
Hát erre már csak nem már azt írni, hogy LOL, inkább azt, hogy WOW :D
2011. jún. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
100%

vannak voltak lesznek kirívó esetek mint például a ma 14:51

de nem az lenne normális, hogy x ha valaki veszi a fáradságot és elhív randira akkor megmondod, hogy nem szeretnél vele elmenni, mert kedved nincs hozzá!

ha a csóró már vette a fáradságot, hogy elhív annyit megérdemelne, hogy őszinték legyenek vele. nyilván ha az embernek nincs kedve valakivel találkozni nem fog, nincs is rosszabb mint egy unott csajt megpróbálni szórakoztatni.

2011. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
Igaz.
2011. jún. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:

igaz, amit héhaver mondott a plázacicákkal kapcsolatban. Teljesen normális nők nem képesek megmondani, inkább hazudnak.

Akkor meg miért érzik magukat többnek egy szilikonozott csajnál???

2011. jún. 29. 23:47
 48/52 anonim ***** válasza:
Volt egy fiú, aki udvarolt nekem, én pedig finoman közöltem vele, hogy nem érzek iránta semmit, és jobb lenne, ha csak barátként tekintene rám. Azután nem kerültem őt, barátkoztam vele, de ő persze azt hitte, hogy mégis tetszik nekem, és azóta, 3 éve nem áll le, mert hacsak hozzászólok, már azt hiszi, hogy akarok tőle valamit. Szóval ennyit erről, nem mindig elég egy szimpla "bocs, de nem" .
2011. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

sztem elég bonyolult kérdés ez...

és ha magamból indulok ki..azt tudom mondani, h a "bunkó nem" célravezetőbb...és h miért? mert az embernek könnyebb túltennie magát vkin, ha érez iránta egy kis haragot...

ha nekem tetszik egy csaj, és úgy küld el, h maradjunk barátok, és próbál úgy csinálni, mint előtte...akkor persze, h megfordul a fejemben, h még lehet belőle vmikor vmi...de ha bunkón megmondja, h nem, akkor pár napig utálhatom érte, és akkor kiábrándulhatok belőle...nem pedig azon agyalok, h milyen kedvesen mondta, h nem...

ez persze az én véleményem..és rólam van szó...nem tom, más mit érez ilyenkor...és lehet, h emiatt kicsit defektes vagyok, de hát ez van :D

2011. júl. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Irtok itt nagy igazságokat. :) De saját tapasztalataim szerint mindegy h bunkó nem vagy udvarias nem, a pasi nehezen fogadja el, vagy először úgy tesz mint aki megérti aztán kezdi elölröl. Fú, olyanokat tudnék mesélni pedig nem vok fent semmilyen társkeresőn, csak pl látják facen h egyedülálló vok. Szal igen, szoktam bunkó lenni, mert szinte már rettegek a beteg fazonoktól. Amúgy meg egyre depisebbek a pasik, ha bevallják, a nőknek az sokszor kizáró ok, persze ez nem helyes és akad is kivétel. Az a baj szerintem, nyugodtan röhögjetek ki, de már nem tudnak igazán azonosulni a szerepükkel se a nők se a férfiak.
2011. júl. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!