Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis mit akar tőlem? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit akar tőlem? Miért van velem ha zavarja hány éves vagyok?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és van egy srác aki ismerkedni akart velem és mondta hogy talizzunk ilyenek.. voltunk is egy pár helyen tök jó volt nem volt még semmi komoly csak kézen fogva mentünk. Most nagyon sok problémája van otthon és én próbáltam vele minél megértőbb lenni.. és mondta h időnként iszik.. és én erre azt mertem mondani ha nem rúg be az ember és ésszel akkor nincs vele baj.. én is szoktam bulikor alkalmanként inni 2-3 dl boros kólát de nem szoktam berúgni/hányni ilyenek az nem jó. erre ő azzal jött hogy őt ezért már megverte vna az apja ha ennyi idősen ivott vna.. és hogy az én apám tud róla meg minden meg neki vannak elvei.. mintha akasztás járna amit csinálok kb.. ő pedig most akarja kipróbálni a cigit, vizipipát, én meg határozottan lebeszéltem róla ( ez még azelőtt volt mielőtt beszéltünk volna a piáról) mivel én sem dohányzom mert az nagyon egészségtelen. De most mégis ha problémája lenne a korommal mit akar velem?Tőle még nem mertem kérdezni..
2011. júl. 1. 12:57
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
emóció azt tudom hogy érzelem :D de az emico-ból nem jött le bocsi.. utána már normálisabb lett.. méghogy nem gyűlölöm.. mármint nem a munkát hanem a bánásmódot ami a munkahelyen van.. meg a cigány főnökök akik folyton meg akarnak dugni.. torkig vagyok.. azért megyek máshova meg lehet ki is rúgnak mert 40 ember fölöslegessé vált.
2011. júl. 1. 14:00
 22/29 A kérdező kommentje:
gyümölcskertbe barackszedés van.. neeeem ásni.. :)
2011. júl. 1. 14:01
 23/29 A kérdező kommentje:
Egyébként most kezdtem egy kicsit beleszeretni a srácba főleg ettől borultam ki hogy ő meg lenéz.. :D de nem jobban mint én őt
2011. júl. 1. 14:02
 24/29 anonim ***** válasza:

Az tók jó, szeretem a barackot:)

Nem hiszem, hogy lenéz téged....De ha legközelebb így érzed, akkor szólj rá, hogy ne tegye ezt, mert rosszul esik.

Akartam írni az előbb ezt, hogy: OSTOBA!

De megsértődtél volna, mert azt hitted volna, hogy neked írom:) Pedig a hátad mögő szólt, csak ilyen hülye x Dimenziós kommunikáció van a neten.

2011. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Ja, bocs a gépelési hibákért:D
2011. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Hoztam maganak őszibarack italt, végig sem gondoltam mit cselekszem. Hatsz rám:DD
2011. júl. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
egyébként nem tudom milyen nevelést kapott ha 17 évesen ivott először, mert én 8 voltam, mondjuk akkor még csak belenyúltam a piába és az ujjaimról szoptam le :) de pohárból először asszem 11 évesen ittam, és attól még nem vagyok alkesz, anyám direkt azért adott nekem már akkor is egy-egy kicsi piát, hogy később ne szokjak rá, mert ugye mínél jobban tiltunk valakitől valamit annál jobban kívánja, lehet a barátod is azért iszik most mert kisebb korában szülei nem engedték, és téged azért cseszeget, mert bántja az hogy te ihatsz már, most ő meg annyi idősön még sóvárogva nézte a piás üveget.
2011. júl. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Van benne valami.. erre még nem gondoltam :D csak tudod vizuális vagyok és elképzeltem egy szitut ha megyünk valahová pl.. és megkínálnak minket piával.. ő elfogadja és én meg nem.. mivel ő "felnőtt" de ez egy kapcsolatban.. egyébként szerintem az alkoholizmus nagyon gáz. de ha hébe hóba megiszol egy pohárkával az bőven elfér:D
2011. júl. 1. 15:06
 29/29 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat !! És hogy normális válaszok voltak:) Ilyen se volt már régen..tényleg hálás vagyok
2011. júl. 1. 16:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!