Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szőke, kék szemű fiúk! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőke, kék szemű fiúk! Milyen sikeretek van a lányoknál? Tényleg mindenki titeket akar? Mint a herceget a mesében?

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla, én is odavagyok az ilyen kaliberű fiúkért, de tartok is tőlük, mert azért ők biztos tudják magukról, hogy sokaknak bejönnek és kedvükre játszhatnak a lányokkal. Tisztelet a kivételnek.
2011. júl. 6. 20:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nemtudom, nekem a szőke fiúk alapjáraton nem jönnek be...

A kék szem viszont a legjobb szín, fiúm szeme is kék és neki barna a haja :)

2011. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Idegesítő hogy a szőke fiúk nemjönnek be mitől más a barna? hát istenem -_-
2011. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
21:19 igazad van, sok nőnek ők izgalmasabbak, de azért minden lány más és más lehet. Látod, itt vagyok például én.
2011. júl. 6. 21:48
 14/22 anonim ***** válasza:

20:19-es vagyok

Tapasztalom, csak az a baj, hogy nem egyszerűen a többség, hanem szinte mindenki őket tartja izgalmasabbnak, 100-ból legalább 80 lány biztos, hogy a latinos pasikat preferálja, ez a nem mind1, annak ellenére, hogy egy csomó lány nem is szőke hajú, hanem inkább barnák meg feketék, de úgy tűnik, hogy az ellentétek vonzák egymást című történet jelen esetben nem igazolódik be. üdv

2011. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Pechünk van srácok, lássuk be..... :S
2011. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én már beláttam! :-D
2011. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
és mér örülsz ennek annyira??
2011. júl. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszenek a szőkék,nem tudom miért.Egyszerűen eleve a sötétebb hajúakon akad meg a szemem.És nem tudom,h mit kell megint izélni,h vkinek nem jön be a szőke.Pasiba is van olyan,aki csak a feketére/szőkére/vörösre/barnára buki.-.-
2011. júl. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

nem örülök, elhiheted, pusztán egy "poénos fordulatnak" szántam, amolyan kínomban már röhögök típusúnak, de mind1 is...


amúgy nem "izél" itt senki! Arról van szó mindössze, hogy belementem egy kis latolgatásba, hogy vajon mégis miért van ez a lagymatag érdeklődés irántunk, annak ellenére, hogy nem Svédországban élünk. Ugyanis a legtöbb déli pasi -ideértve akár az arabokat is- felpróbálna egy szőkét és ebből a tényből adódóan bátorkodtam eljátszani a gondolattal, hogy esetleg fordítva is gyakori lehet ez a jelenség! De nem, nem tekinthető gyakorinak, szimplán feldobtam a témát, mint érdekességet! Ennyi! Ez nem szemrehányás, csak észrevétel!

2011. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Legyen egy kis önbizalmatok!:) Sok lány tényleg imádja a szőke srácokat.:) Ne adjátok fel ilyen hamar.:) Itt van például a kedves kérdező is.;)

20/L

2011. júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!