Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan reagálnátok ezekre az ismerkedő módszerekre?

Figyelt kérdés

1. Idegen srác utcán néz titeket, mosolyog majd integet neked

2. Hátulról jön ő is, utolér és köszön, kicsit mosolyog közben és megkérdi mondjuk, hogy "sietsz? mert meghivnálak egy üditőre, olyan szimpatikus vagy..."


Ennyi többet nem tudok, mindenesetre annyiszor volt helyzet és nem tudtam mit mondhatnák, mert azért az se mindegy mit mondasz..(például milyen szép időnk van ...ez nagyon béna)


2011. júl. 22. 17:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ha az illető bejönne nekem külsőre,én bizony nagyon örülnék,ha valaki így leszólítana! :) 24n
2011. júl. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

"még minket szólsz le, mert nekünk nem jönne be"


Szerintem meg te vagy a gyökér.Nem az a baj, hogy neked nem jön be a két duma amit felsoroltam, hiszen a kérdésbe belefér ellenvélemény is, hanem az oltogatos stilusod az nem jön be és az ami zavar.Itt nem arra vagyok kiváncsi, hogy te mennyire gyökérnek tartasz, hogy nem tudok csajozni, hiszen ez az oldal arra van, hogy segitsünk egymásnak de gondolom te nagyon frusztált lehetsz, ha igy támadod az embert.

2011. júl. 22. 20:29
 23/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a normális ellenvéleményeket mint pl a 17:32-es.Ahogy látom a vélemények megoszlanak, egyesek nem bánják ha utcán leszólitják őket söt örülnek ennek, mert a mai időben elég sok férfi nem kezdeményez, mások viszont nagyon is rossz ötletnek tartják.Mindenesetre azon a véleményen vagyok, hogy jobb próbálkozni akár bénán is, mint egyedül maradni "csendben".
2011. júl. 22. 20:43
 24/30 anonim ***** válasza:
szerintem minden rendben van mind a ket modszerrel.a masodik jobban bejon:) szerintem semmi gyerekes se perverz nincs ebben. es csak batoritani tudlak, vegre valami nem beszari fiucska.
2011. júl. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Esetleg ha van jobb ötletetek szivesen elolvasom.Egysoros leszólitós dumán kivül nem bánnám ha hallanák ügyes ismerkedő kezdő dumát a valóságból ami bejött valakine,inspirációnak jól jönne.
2011. júl. 22. 21:56
 26/30 anonim ***** válasza:

17:25-ös vagyok már megint

rossz, nem előre bevágott szöveggel kell oda menni légy kreatív és rögtönöz, mert beégsz 2. a legfontosabb nem a duma lényeg, ha nem ahogy mondod

2011. júl. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 napietus ***** válasza:

én nem ismerkedem utcán (elég kockázatos, akármilyen ember lehet, zsebtolvaj pl.). szóval úgy tennék, mintha nem hallanám és tovább mennék.


29/N

2011. júl. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Engem biztosan zavarba hoznál, hirtelen azt sem tudnám, hogy mi van...

Persze, ha van előzmény (szemezés, vagy valami az más lenne) Élethű sztori, velem esett meg.. kb. 18 voltam.. mentem a metró aluljáróba, és odajött egy csini fiú, hogy szia, gyönyörűek a szemeid, nagyon szép vagy.. iszunk egy kávét. ... én meg wazzeg körbe néztem, hogy hol a kandi kamera.. és kínomban, mondtam, hogy nem... aztán a végén levágtam, hogy hát.. tényleg tetszettem neki..

ma 28 évesen.. tuti, hogy nem ennyire de hirtelen zavarba jönnék.. mivel azért az emberek zöme, nincs ahhoz hozzá szokva, kivéve, ha kihívó, ill. nagyon szép, hogy lépten nyomon leszólítják..

2011. júl. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Hát meg kell hagyni, sokféle van belőletek csajok.Egyesek pont azt mind panaszkodják rólunk, hogy félénkek vagyunk, töketlenek, nem merjük leszólitani őket akár utcán, akár bevásárlóközpontba, plázába stb. mások meg épp hogy furcsálnák ha utcán megállitanák őket...Úgyhogy kell imádkozzak, hogy ne az utóbbiba akadjak, mert szivás lesz belőle.
2011. júl. 23. 19:50
 30/30 anonim ***** válasza:
49%

19:05

Az a szánalmas, hogy 23 éves létedre ekkora baromságokat írsz! Ráadásul olyan a modorod, mintha lázadó 13 éves lennél (bár lehet, hogy így is van, esetleg visszamaradott vagy).



Kérdező! Ne hallgass az olyan nyomorultakra, mint a 17:29 (szintén 19:05). Ő csak egy selejt, akivel ha összefutsz, csak ki kell hajítani.

2011. júl. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!