Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan reagálnátok ezekre az ismerkedő módszerekre?

Figyelt kérdés

1. Idegen srác utcán néz titeket, mosolyog majd integet neked

2. Hátulról jön ő is, utolér és köszön, kicsit mosolyog közben és megkérdi mondjuk, hogy "sietsz? mert meghivnálak egy üditőre, olyan szimpatikus vagy..."


Ennyi többet nem tudok, mindenesetre annyiszor volt helyzet és nem tudtam mit mondhatnák, mert azért az se mindegy mit mondasz..(például milyen szép időnk van ...ez nagyon béna)


2011. júl. 22. 17:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
54%

Első vagyok

Nekem azért tetszik mindkettő, mert legalább próbálkozik... :D

Ha nem teszik a srác, olymindegy milyen megacsúcsszuper szöveggel áll elő... ha meg tetszik legalább odajön valamivel.

Lehet a kérdezőnél nem tudnak csajozni, de akkor itt meg főleg. Itt még csak oda se mernek nézni a lányra, mégha az bátorítóan mosolyog, akkor se. Semmi. Egyszerűen szörnyű.

2011. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
69%

17:32 vagyok.

Én őszintén szólva nem csípem, ha csak úgy leszólítanak az utcán, így nem tudok megfelelő szöveget mondani hozzá.

2011. júl. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
baszus ne haragudj, azt hittem lány vagy. 17:25-ös vagyok, ha gondolod ellátlak tanáccsal de azt nem itt kívánom megbeszélni
2011. júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
67%
Azt nem értem,hogy egyesek mit találnak perveznek egy ilyen szituációban.Ha valami szexualitásra utaló mondat lenne a kérdező szövegében,akkor megértenem.
2011. júl. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
31%

ma 17:29


Inkább ez a hozzáállás a gyerekes... A perverzek bárhol megtalálhatnak, és szerintem pont, hogy nem az utcán fognak ismerkedni, mert tudják, hogy ott kevesebb esélyük van bárkit is behálózni. Egyébként sem értem miért lenne ez gáz, vagy gyerekes, ismerkedni bárhol lehet. Inkább az a gáz, ha azért nem kezdeményezel valakinél, aki tényleg tetszik, mert "jaj de gyerekes" így ismerkedni. :D

2011. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Pontosan.Mi ebben a perverz? Utcán ismerkedni gyerekes? szerintem semmi köze...ismerkedni bárhol lehet, csak akarni kell és igen, nem tudok csajozni huszonéves létemre, de próbálkozom, ez miért gond egyeseknek.Amúgy volt már olyan, hogy utcán mosolygott egy csaj rám ahogy közeledett csak arra várt hogy leszólitsam...megvolt már 23-24.Ha egyeseknek perverz ez a leszólitási stilus akkor miért nem mondanak jobbat?
2011. júl. 22. 18:11
 17/30 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kedves, nem égő, én örülnék neki.

22/L

2011. júl. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
MEGIJEDNÉK
2011. júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Az más ha látod a jeleket, de így 0 visszajelzéssel, nem égnék be...
2011. júl. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
23%

az a gyökérség, hogy huszonévesen nem tudsz csajozni, és még minket szólsz le, mert nekünk nem jönne be...

tudod mit? ha ennyire jól nyomod az ipart, akkor miért kérded meg? úgyis mindegy neked a válaszunk, mert beképzelt vagy (lásd: a testi/fizikai adottságaid megvannak....ja kössz, akkor miért kell huszonévesen ilyen gyatra csajozós szövegeket kitalálnod, ha te olyan gyönyörűséges csődör vagy? ennyit erről...)


23/L

2011. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!