Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma már az összes fiatal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már az összes fiatal, csinos lány cigizik?

Figyelt kérdés

Én nem, és nem is szeretem, de eddig az összes lány aki tetszett, az mind dohányzott, vagy miután megismertem, rászokott.

Én meg nem akarok olyan barátnőt, aki cigizik.

Akik meg nem dohányoznak, azok meg rondák... xD


Törődjek ebbe bele?

Aki szép az dohányzik? :)


2011. aug. 12. 08:28
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
73%
a tetvedék vagyok: én legalább normálisan ki tudtam fejteni a véleményem, nem olyan undorító paraszt módra, ahogy te tetted :)
2012. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ, te kit látsz szépnek kedves kérdező! Egy cigiző lány már eleve nem lehet szép.


Véleményem szerint te "szép, fiatal lány" alatt a tipikus, tini, önbizalomhiányos, magakellető, ótükörbenpózolás, "csak-divatból-cigizem"-stílusú, "buli-retyójában-mindenkit-leszopok", agyatlan kis hülye p*csákat érted.


Hát igen. Ha ez a "szép", akkor valóban a legtöbb "szép lány" bagózik.

2012. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%
*tükörbenpózolós
2012. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%

Én nem dohányzom :)

16L

2012. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
83%

Néhány lány úgy gondolja, hogy vonzóbb lesz, ha cigizik. Leírom, mi játszódik le egy férfi agyában, mire tud következtetni abból, ha a lány cigizik.


a) élvezetből csinálja

-van rá pénze. ha kiskorú, akkor elkényeztetett, ha nagykorú, akkor előfordulhat, hogy gazdag pasijai szoktak lenni.

-rászokott, függ tőle, tehát túl gyenge jellem ahhoz, hogy leszokjon

-nem tudja ép ésszel felmérni a cigi egészségügyi kockázatait, így az is valószínű, hogy nem sportol


b) leginkább tizenéveseknél fordul elő, hogy divatból csinálja. ezzel a lánnyal egy buliban találkoztam, hiszen máshol nem cigizne csak a divat kedvéért. valószínű, hogy:

-éretlen, gyerekes, divatmajom, komolytalan

-azt hiszi, hogy ez tetszik a pasiknak. rossz az elképzelése a férfiakról

-az ő baráti körében ez a menő. madarat tolláról, embert barátjáról

-úgy érzi, hogy a cigi segítségére van szüksége, hogy jól nézzen ki, tehát enélkül nincs elég önbizalma


nem biztos, de elképzelhető, hogy:

-szülei helyesnek tartják/nem ellenzik a cigit. rossz nevelést kapott, elképzelhetőek viselkedési gondok

-azok közé a lányok közé tartozik, akik fűvel-fával lefeküdnek

-nem érdekli, hogy mások azt mondják, hogy nem kéne cigiznie. tehát makacs, önfejű


Persze ha a fiú dohány-párti, akkor ez nem zavarja. Azt viszont jegyezzétek meg: még sose mondott olyat egyetlen férfi sem, hogy: "nagyon tetszett az a lány és sikerült megtalálnunk a közös hangot beszélgetéskor, de mégsem tudtam dönteni, hogy randizzak-e vele. végül az győzött meg, hogy randizzak vele, hogy a lány dohányzik". Ilyen nincs!

2012. jan. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

Egy igényes , szép fiatal nő nem arra vágyik, hogy büdös legyen, a foga a bőre elsárgult.


Nme minden ember ronda, aki nem dohányzik, de hogy minden ilyen kérdést kiíró full idióta, az 100%.



23/N

2012. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
90-67-93, 168 cm, 54 kg, nem cigizek, nem pialok
2012. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Csatlakozom ahhoz a táborhoz,hogy nem cigizem és még senki nem mondta rám,hogy ronda vagyok..:) 16/L
2012. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim válasza:
én nem dohányzom, és büszke is vagyok magamra! 17/l
2012. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim válasza:

Én nem cigizek..

De hány évesekre gondoltál kedves kérdező?

2013. jan. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!