Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma már az összes fiatal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már az összes fiatal, csinos lány cigizik?

Figyelt kérdés

Én nem, és nem is szeretem, de eddig az összes lány aki tetszett, az mind dohányzott, vagy miután megismertem, rászokott.

Én meg nem akarok olyan barátnőt, aki cigizik.

Akik meg nem dohányoznak, azok meg rondák... xD


Törődjek ebbe bele?

Aki szép az dohányzik? :)


2011. aug. 12. 08:28
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
48%
A szép lányokat szeretik a fiúk, és elhívják őket bulikba. Ahol meg ugye cigizni kell. És rászoknak az ízére. A ronda lányokat nem hívja senki bulikba. Így nem próbálják ki. Persze ez nagyon nagy általánosítás, meg nyilván van egy csomó kivétel, de azért van benne valami.
2011. dec. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 Ryu19 ***** válasza:

19 éves srác vagyok, de legtöbb lány ismerősöm 98+%dohányzik.

Jómagam se szeretem ha egy lány cigizik vagy piáll. Én se teszem(ha olyan az alkalom egy pohárkával koccintok, pl szilveszer vagy ha valamit ünnepelünk).

Szóval kitartás..én se találtam még rendes lányt, de csak akad még.(remélhetőleg:D)

2011. dec. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:

Én sem cigizek és nem tartom magam rondának. :D

19L

2012. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
Én se dohányzom és szerencsére még életében nem vett rá engem senki, hogy kipróbáljam. Egyszerűen képtelen lennék rá pénzt költeni és remélem majd összefutok egy olyan pasival aki szintén ezen az elven van.:) 18L
2012. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
Nem, nem, ez tévedés. A legtöbb csinos lány éppenhogy nem cigizik!! :)
2012. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is hagyjuk már ezt a rossz helyen keresed a nőt dumát. Mindenki ezzel az ócska szlogennel jön, már tele a padlár ezekkel a tanácsokkal. Tény és valóság, mivel középiskolába tanítok, hogy kb 100 lányból aki szép férfiszemmel nézve, abból 90-92 dohányzik. Aki meg nem olyan az a maradék 10 abból 8 foglalt. Ezek szerint azt a kettőt kell megtalálni aki nem dohányzik és nem foglalt, kb olyan nehéz mint tűt a szénakazalban. Amúgy meg ha nem dohányzik, akkor is lehet csomó rossz szokása. Pl nem cigizik, de lefekszik az összes jó palival a suliban., aki eg nem tetszik neki, azt meg kiröhögi.-
2012. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
Nálunk 10 lányból csak én nem dohányzom, szokták mondani, hogy szép vagyok. :)
2012. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
nem 20L
2012. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
51%
Én 18 éves vagyok és dohányzom. Nem vagyok ronda. A barátom sem cigizett régebben és zavarta, ha rágyújtottam mellette, de mivel mindketten ennek az értelmes és civilizált emberi fajnak a tagjai vagyunk, könnyen közös nevezőre jutottunk. Nem a nyakában lógva cigiztem és nem az ő tüdejébe fújtam a füstöt. És nem hiszem, hogy egy ember személyiségét ennyire meghatározná az, hogy dohányzik-e, vagy sem. Hogyha tényleg szeretnél megismerni egy lányt, vagy esetleg komolyabban kezdeni vele, akkor ne az irányítsa a gondolataidat, hogy "fúj, én egy undorító dohányossal nem jövök össze". Ha valaki emiatt mond le egy lányról, annak csak gratulálni tudok a szerencsétlen felfogásához.
2012. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
28%
Utolsó: Te egy tetvedék k.r.a vagy.
2012. jan. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!