Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma már az összes fiatal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már az összes fiatal, csinos lány cigizik?

Figyelt kérdés

Én nem, és nem is szeretem, de eddig az összes lány aki tetszett, az mind dohányzott, vagy miután megismertem, rászokott.

Én meg nem akarok olyan barátnőt, aki cigizik.

Akik meg nem dohányoznak, azok meg rondák... xD


Törődjek ebbe bele?

Aki szép az dohányzik? :)


2011. aug. 12. 08:28
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
39%
amúgy az miért baj, ha szép, de cigizik?
2011. aug. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
60%

Sok lány van még, aki nem. Persze most ez a trendi, ettől lesznek nagylányok. Szerintük. Nekem is van egy gyönyörű barátnőm, aki nem cigizik:)


Egybéként, mondjuk én nagyon válogatós vagyok és csak az felel meg aki egyiket se csinálja, de szerintem még mindig nem olyan gusztustalan hogy ha cigizik, mint ha minden hétvégén négykézláb megy haza a részegségtől...


16/F

2011. aug. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem is eléggé lehangoló nő kezében- legyen az csinos vagy nem csinos-, sőt, férfi kezében is cigit látni. Nem csak magának káros az, de még nekem is, aki mellette vagyok. Próbáltam már a cigit, mert nem szeretem, ha valaki próba nélkül kijelenti, hogy gyűlöl valamit (pl: "még sosem ettem rákot, de nem is akarok, fúúúúj, nagyon rossz lehet az íze, inkább ki sem próbálom, még a gondolatát is utálom, fuj, nem szeretem a rákot"), és nekem nem jött le abból a pár alkalomból, amikor próbáltam, hogy mi a jó benne. Ezek a próbák meg max 1 slukkok voltak, a barátnőm cigijéből. Csak hogy ne mondhassák rám, hogy egyfajta cigit próbáltam, és azért nem tetszett. Meg hogy mert rossz volt a hangulatom. Szóval, többször is szívtam már cigibe. Nem értem, mire ez a felhajtás körülötte, nekem nagyon nem jött be.

A barátom is cigizik, amit még el is viselek, mert ugye, szeretem, és nem a cigizése/nemcigizése miatt vagyok együtt valakivel. De azért, ha asztalnál kezd el rágyújtani, akkor azonnal elzavarom. Arra nagyon allergiás vagyok, ha kajára megy a füst.

És nem egóságból, vagy valami, de az utóbbi években, mikor cicim és popóm kezdett nőiesebbé válni, azóta tapadnak rám az elismerő tekintetek, és mondták is már egy csomószor, olyanok, akiket jól ismerek, olyanok, akiket kevésbé, mindenki, hogy jól nézek ki. Nem szépségkirálynő, alacsony is lennék hozzá, de attól még, ha kicsit kirittyenek valahova, rendesen megnéznek. És ismételten: NEM cigizek

18/l

2011. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
42%
Hát én aránylag szépnek tartom magam, meg a környezetem is, és dohányzok, de le akarok szokni.. Csak ezt egy cigis pasi mellett nem tudom(akarom meg csinálni, az antidohányosok meg kb nem is foglalkoznak velem(mint esélyes barátnő) :S
2011. nov. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
89%

engem nem zavar ha egy lány bagózik..


miért minden szép lány cigizik, akit ismersz? Pl. mert a k..vasoron keresgélsz :D


nem minden szép lány cigizik.


miért? mert azt hiszik az a jaszkari, ha valaki bagózik

2011. nov. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
83%

ez van. azt hiszik ,hogy ezzel menőbbek lesznek.. és azé szívják a cigit.

pl. szívhatnának mást is.. :D de ezt most hagyjuk, nem ide tartozik.. :D


én sem szeretem azt aki cigizik. alap.

1-2 menetre esetleg.. de ez ,hogy barátnőm legyen, ki van zárva. nem fogom a cigi szagot szagolni egész idő alatt míg együtt vagyunk.. amúgy is utálom..

21. század. ! :/

2011. nov. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
47%

Én sem dohányzom, és mások szerint egyáltalán nem vagyok ronda... :)


L/16

2011. nov. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
0%
én nem dohányzom és azt modják szép és szexi vagyo írj privit koroddal!!
2011. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
36%
A ronda nők általában zabával vezetik le a feszültséget, ettől elhízottak, önbizalomhiányosak és "irigyek" lesznek. A szép nők egy csoportja igen jó arányban van körülvéve "irigyek" hadával. Nem tömi magát a mekibe inkább elszív néha egykét szál cigit. Hogy oda ne szarjak. Napi négy-öt szál cigi sport mellett sokkal egészségebb mint a koleszterin plusz tévénézés kombináció. Ti gheczziik
2011. nov. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
32%

nem dohányzok, parti cigis voltam 2 éve de ennyi...

soha nem szoktam rá...

jah és nem vagyok ronda... :P:P

19L

2011. dec. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!