Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 16 éves lányok most mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 16 éves lányok most mégis mit gondolnak magukrol, meg ugy az összes nö?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Elmegyünk siofokra (már nem elöször), pénteken járkálunk a sétányon, egy csomo nöt leszolitok, a nagyon joképü haverom meg csak áll és bámul a semmibe, pedig kb csak azért tudtam azt a pár szót váltani a lányokkal, mert ott volt mellettem ez a gyerek is. Igy voltunk az egyik bulihelyen is, odahivok egy kis tini lánykát, de ahogy meglátta a sarokban kuporgo haveromat, elkezdett rá nyomulni, mint valami hivatásos, a haverom meg csak áll fapofával erre is. A kis lotyo meg elkezd nekem pattogni, hogy miért hozom csajozos helyre a haveromat, ha nincs kedve táncolni, meg miért MÁSZATOM RÁ!? Megmondam neki, hogy ne is csodálkozzon, 16 évesekkel nem foglalkozunk...erre a mondatomra tökönrugott, ami félig-meddig be is talált. Ja, meg amugy elsö mondatai közt volt, hogy keressek valami rondább nöt, mert azoknál ESETLEG lehet valami esélyem. Szal csak kiderült, hogy ronda vagyok, azért nem is néz rám férfiként egy lány sem...pedig kezdeményezek, de egyszerüen ellöknek. Egy másik haverom meg ugy bsszott meg egy lányt, hogy odament HOZZÁ A LÁNY, és elkezdte nyafizni, hogy ő csak azért jött siofokra, mert a barátja máshol bulizik, és tuti, hogy csalja valakivel, ezért bosszubol most ö is megcsalja. És ennyi. Már mentek is szobára a haverommal. Én meg hiába szolitok le nöket, amugy se mosolyog rám egyik sem, meg nem másznak rám. MÁSOKRA MEG IGEN! Nem érdekelnek a hülye vigasztalások meg közhelyek, mert EZ VAN AKI SZÉP MEG MAGAS AZ KELL A LÁNYOKNAK, aki meg nem, az ugy járt.
2011. aug. 21. 22:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/161 anonim ***** válasza:

"nincs benned semmi, ami megfog"


Tesóm mindennap a csajok és pasik oldalon nyomul és mászik a nőkre. Nem csúnya a tesóm, de szépség se, viszont kék szeme van és neki IQ se kell, hogy összejöjjön valakivel. Röhej, hogy ha nem számít a külső a cafkáknál. Én csak normális lányokkal állok szóba és képzeld viszonzás is pozitív. Az engem marhára nem érdekel, hogy ha egy libának nem jövök be, ők se különbek külsőleg.

2011. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/161 anonim ***** válasza:
62%
Haver, tényleg nem hiszlek el. Most filózol ezen? Ezt 15 éves fejjel tudtam már.. Ez szerintem egy alap dolog..
2011. aug. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/161 anonim ***** válasza:
100%
A "nincs benned ami megfog"-ot a belső értékeire nézve értettem. Nem tud beszélni, na. Mondjuk ki őszintén. Szerintem buta, típikusan diszkós jellem.
2011. aug. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/161 anonim ***** válasza:
Én is a belső értékeire gondoltam:) tudom, hogy értetted. Szerintem, ha megtudott valakit nevetettni, meg ennyi nővel tudott beszélgetni akkor nem buta és nem béna. Csak kicsit gyorsan várja a vacsorát szerintem. Alig várja, hogy rá nézzen, de nem nézz ezért jobban hajt és így eljutt addig, hogy ezt megérzi a lány is. Meg olyan lányoknál próbálkozik akiknek az egojuk is magasabb mint a himalája.
2011. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/161 A kérdező kommentje:
bme gépészre járok, jövö félévben szakdogázok. sosem puskáztam, sosem lestem, sosem trükköztem, igy küzdöttem végig magam az iskolán. mivel nem ment a csajozás, mert csunya vagyok, és az agyam is másképp jár, ezért az iskola is nehezebb, ja meg 3 évig folyamatos depresszios rohamaim voltak, ami a napi életvitelt is megnehezitették. Van barátnöm 1 éve már, csak miatta nem csusztam még egy évet az iksolával, mert egy félévig tudtam a tanulásra figyelni. Viszont nem tudok belenyugodni, hogy nem kellek a nöknek, csak mindig véletlenül lesz valakim, nem is én irányitom, hogy ki. tudom, hogy sokan igy élik le az életüket, hogy lesz valakijük és beleragadnak a kapcsolatba, de ha az emberek nagy része végigprobálgat több partnert is, akkor nekem miért ne lehetne? szoljatok le, persze, hogy milyen kccsög vagyok, de azt is vegyétek figyelembe, hogy rossz pénz nem vész el, én még ha akarnám se tudnám megcsalni a barátnömet, bár ö sokkal kaposabb, mint én, amiböl már volt baj.
2011. aug. 21. 23:08
 46/161 anonim ***** válasza:
Az hogy hogy nézel ki, annak SEMMI köze ahhoz, h kellesz e a csajoknak. Nézz körül egy diszkóban .... bármelyikben. Olyan gorilla, meg csimpánz, meg makákó szerű embereknek van csajuk, hogy csak lesek. Lehet nyomott fejű, fogyatékos, 40 kilós, vagy kiöregedett hájpacni, ha van pénze akkor körbeugrálják. Mindig az a cuki fiú akinek sok a pénze, vagy nagy a pofája. Persze ilyen helyeken értelmes csajt se fogsz találni az is biztos. Az értelmes csajoknál meg ugyanúgy nem számít a külső, ha rendes és intelligens vagy, csak legyen mellé kiállásod, meg légy magabiztos. Lehet bármilyen jó nőd, csak szedd össze magad belül.
2011. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/161 A kérdező kommentje:

ugy azért kicsit nehéz, hogy az iskolámban nincs 1 lány sem. és nincsenek lány ismeröseim sem, sem az ismeröseimnek!

spontán ismerkedés kizárva emiatt.

2011. aug. 21. 23:18
 48/161 A kérdező kommentje:
pl rolam el sem hiszik, hogy van barátnöm.
2011. aug. 21. 23:19
 49/161 A kérdező kommentje:
és már emiatt is roohadéknak tartanak, mert azt feltételezik, hogy egyszerüen HAZUDOK.
2011. aug. 21. 23:19
 50/161 anonim ***** válasza:
5%

Tudod az a baj, hogy a mai világban kezd nőuralom lenni, olyan mint régen amikor a nők voltak elnyomva, most mi férfiak leszünk, a nők válogatnak közülünk, és nekünk jól kell kinézni, gazdagnak lenni, iskolázottnak, meg személyiségileg is fejlettnek, hogy minket válasszanak, egy nőnek nem kell semmit tenni, ők a főnökök sajnos:( és ők döntik el kivel járnak, ők irányítanak mindent.Ebbe bele kell törődni, már születéskor eldől, hogy mennyire leszel kapós a nőknél, elmondom neked mit néznek és mit keresnek egy férfiban:

Legyen magas, itt a legjobb ha 190centi vagy ez felett vagy, ha ez nincs meg akkor aki ennek megfelel azt választják helyetted, ezt ők úgy magyarázzák: " nem tudok rá felnézni", aztán legyél izmos is, rengeteg idő tökéletes testet építeni 2-3 év kemény munka, kidolgozott étrend, kemény edzés, ez is alapkövetelmény, aztán legyen diplomád, ez neked hamarosan meglesz, nagyon jó, aztán legyél jóképű, ha ez nincs meg akkor plasztikai sebész esetleg tud segíteni, ez kb. 10-20 millió forint, aztán legyen házad, kocsid, legyél népszerű és nagyszájú, ez egy teljesen átlagos lány elvárása is.Volt hogy elutasított egy igénytelen középiskolából kibukott, műveletlen bunkó lány mert nincs 21 évesen házam és "csak" fél millió forintos autóm van, és nem vagyok izmos meg 190 centi, holott ő nagyon rossz minden téren, dehát nő, felsőbb rendű lény, ő választ, ezért megteheti, most van egy 190 centis pasija, azért ne add fel kérdező, én is most gyűjtök pénzt, plasztikai műtétekre, meg egy térdplasztikára is mert csak 180centire nőttem, 50-60 millió és lesz barátnőm.

21f

2011. aug. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!