Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teljesen egyedül vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen egyedül vagyok és nem kicsit bajban. Egy kapcsolat kihozhat ebből? Tapasztalatok? 17/L

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy az utóbbi időben eléggé lecsúsztam drogok pia nulla önbizalom nagyonsok szarkedv stb. sosem volt még barátom mert akárhányszor lehetne valami akárcsak kavarás nagyon bunkó leszek és 5perc alatt lelépek. talán most lehetne valami 1 kicsit fura sráccal és tőle vhogy nem menekülök el (nem tudom miért van ezt én sem értem..xd). szerintetek van értelme így egy kapcsolatnak vagy fölösleges és nekem úgysem működik(mert én így gondolom).?
2011. aug. 23. 01:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Írj egy levelet szívesen beszélgetnék veled erről.
2011. aug. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%
én írtam a nagy szöveget és hogy válaszolni tudjak a kérdésre megmondom neked szokj le mindenről és olyan pasid is lehet mint egy félisten
2011. aug. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én is kiváncsi vagyok a történetedre, nekem is jöhet levél.
2011. aug. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem először egyedül próbálj meg kimászni a "gödörből". Ne mindig mástól várd a segítéget(drog, pia, párkapcsolat, stb.)!

Ha most labilisan belemászol egy kapcsolatba, és mondjuk "megerősödsz", aztán egyszer szakítottok, és eltűnik a támaszod, te visszacsúszol oda, ahonnan indultál(vagy mélyebbre). Szóval csak saját magad mentheted meg magad! Ezáltal majd erősebb lehetsz mint voltál, ami önbizalmat is adhat, hiszen sokan nem elég erősek, hogy leszokjanak a függőségeikről, te viszont megteszed.

Jelenlegi helyzetben nem hiszem, hogy müködne, ha rendes srácról van szó. Ez nem a te hibád lenne, hanem a szenvedélyeidé. Tudod a legtöbben nem szeretik a szenvedélybetegeket. Ha viszont ő is "zűrös", akkor kerüld el! Nem kell, hogy még jobban lehúzzon, esetleg olyan mélyre, ahonnan már sehogyse tudnál kimászni.

Próbálj meg leszokni a drogról és a piáról, és nem lesz gond! Tudom nem lesz könnyű, de ha másnak is sikerült, neked is fog! Több önbizalmat kislány, és fel a fejjel! :)

2011. aug. 23. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Hogy alakult a story?
2011. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Na mi lett veled végül kérdező?
2023. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!