Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincsenek már "szabadon"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek már "szabadon" jó pasik?

Figyelt kérdés
nem hiszem el ,hogy akár merre megyek, és látok egy olyan fiút, aki bejönne nekem, kiderül hogy van bnője, vagy vmi más oknál fogva nem szabad. bezzeg az olyanok, akik nem igazán jönnek be nekem, azok annyian vannak, mint az oroszok..-.-" elég nehéz így egy barátot találni..ti is így vagytok ezzel?
2011. aug. 28. 19:41
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Hasonló problémával küszködöm.....akik jó pasik azoknak mind vagy van barátnője, vagy épp most szakított, és nekem kéne kirángatni a sz*rból, vagy össze-vissza udvarol mindenkinek, (vagyis az a típus, akinek lényegében tök mindegy, vagy összejövőfélben van valakivel...
2011. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
hm.. hát így igaz...:(
2011. aug. 28. 20:00
 13/32 anonim ***** válasza:
Vannak jó pasik, akik egyedülállók.Én is az vagyok mégis a jó csajok lesz*rják a fejemet.Úgyhogy szar az élet, tök a tronf...
2011. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

19:49-es vok....


27 vagyok, 8 hónapja szabadon!

2011. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
uhh..bocsi, én 19 vagyok:)
2011. aug. 28. 20:13
 16/32 Walk With Me ***** válasza:

Ugyan azért, amiért nincsenek szabadon "jó" csajok. Mivel "jók" így nagy irántuk az érdeklődés, könnyebben, hamar találnak párt maguknak, nehéz őket kifogni. :)


Amúgy én konkrétan olyan lányt keresek, akit így elméletileg elképzeltem, de gyakorlatban sosem találkoztam Vele, tehát ilyen dilemmába még nem kerültem, hogy "jajj ott van de foglalt". :D

2011. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

És melyik városban élsz kedves kérdező?


30as pasi.

2011. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Én rengeteg szabad jó pasit ismerek, szóval ez egyáltalán nem igaz.
2011. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet, csak nálam is éppen fordítva. Pedig én is legfeljebb átlagosnak, vagy még annak sem(a mai lányok többségének "igényeit" figyelembe véve) mondanám magam... Vagyis én ha olyan lányt látok, aki tetszene is, biztosan van valakije, vagy éppen túl fiatal. És ez sajnos eléggé bosszantó tud lenni.

21/f

2011. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Mert a jó pasiknak te nem kellesz. Érd be egy átlagossal, vagy csúnyával! Ti mindig ezt javasoljátok.
2011. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!