Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincsenek már "szabadon"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek már "szabadon" jó pasik?

Figyelt kérdés
nem hiszem el ,hogy akár merre megyek, és látok egy olyan fiút, aki bejönne nekem, kiderül hogy van bnője, vagy vmi más oknál fogva nem szabad. bezzeg az olyanok, akik nem igazán jönnek be nekem, azok annyian vannak, mint az oroszok..-.-" elég nehéz így egy barátot találni..ti is így vagytok ezzel?
2011. aug. 28. 19:41
1 2 3 4
 21/32 Problem? ***** válasza:
Ez olyan mint a parkoló, a jók mindig foglaltak a maradék az vagy fizetős vagy ganéj:D
2011. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
hát ja... pont ez van a csinos-értelmes lányokkal is, mindegyiknek van barátja. akinek nincs az vagy nem csinos vagy nem értelmes...
2011. aug. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Ivan Iljics ***** válasza:

Kedves kérdező,

A kérdésed remekül bizonyítja hogy a lányok többségének a személyiség mindegy. Személy szerint köszönöm hogy megerősítettél ebben a hitemben.


A jó pasik azért nincsenek szabadon mert jó pasik. Nyilván nem te vagy az egyetlen akinek feltűntek.

2011. aug. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
hát tölts fel képeket hogy kik jönnek be és megadom a választ :)
2011. aug. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Kedves 30as pasi!!!Nem azért írtam ki a kérdést, hogy mindjárt átalakuljon társkeresővé...amúgymeg nálam a max. az 5év különbség, mivel nem szenvedek apakomplexusban...remélem mindenki megértette!:)
2011. aug. 29. 08:39
 26/32 A kérdező kommentje:
ja, és megkaptam a válaszokat, szóval légyszi ne irogassatok privátot! köszi.
2011. aug. 29. 08:41
 27/32 anonim válasza:
Én szabad vagyok!
2011. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
okés, de nem tom h ki vagy, szal. sorryyy....
2011. szept. 1. 18:28
 29/32 anonim ***** válasza:
56%

"Én szabad vagyok!"


AZt kellett volna írnod, hogy most örököltél pár milliót, egyből más választ kaptál volna.

2011. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

kedves előző!

ha szabad megkérdeznem, te mit írtál volna a helyemben?? azt sem írta, hogy hány éves, hol lakik..stb. te mit válaszoltál volna?? nagyon érdekelne...és pl. ha én zala megyében lakom, ő meg szabolcs-szatmár-ban, akkor?????????????????????????????????????????????

2011. szept. 2. 15:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!