Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan nő, aki korrekt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, aki korrekt emberi módon tud nem-et mondani és visszautasítani?

Figyelt kérdés
Nem az első eset (és attól tartok hogy nem az utolsó :() hogy például elkezdek e-mailben vagy msn-en társalogni egy nővel, de az egyszer csak mintha megszűnne létezni. Tudom hogy ezernyi oka lehet hogy miért nem válaszol vagy jelentkezik, de azért egy "Ne haragudj, de mégsem", "Bocs, de nem igazán jössz be" vagy "Bocs, de összejöttem a volt pasimmal" jól esne azért. Van még olyan akibe szorult egy minimális érzelmi intelligencia, vagy azok már rég foglaltak? 27/f
2011. szept. 30. 22:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Na most a "hagyj békén" miért durva, mit kellett volna mondania?

Nem nagyobb illetlenség ismeretlent megszólítani?

2011. szept. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
42%

22:54 vagyok..

Ismeretlent megszólítani miért lenne illetlenség? Ez csak egy jól bevett magyar mentalítás...sajnos. Próbáld meg ezt eljátszani magyarországon, aztán például az osztrákoknál, vagy a németeknél. Ott nem lehurrognak, hanem nyíltak az emberek egy kis társaságra.

2011. szept. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ja, mindez az osztrákoknál volt, az más.
2011. szept. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
megértetted a lényeget
2011. szept. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Én Mo.-n is szoktam tök ismeretlen emberekkel beszélgetni buszon/villamoson.

Nem kell ennyire bef*sva lenni a személyes kontaktustól.

2011. szept. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
ne haragudj meg, de konnyebb nekunk nem szobaallni es nem vallaszolni mint, hogy megmondjuk nektek fiuknak, hogy nem erdekeltek vagy nem josztok be mert megsertunk vele es azt sem akarjuk igazan mert nekunk sem teszene es erthetsz a sorok kozott amit akarsz ........
2011. okt. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is hülyét kapnék, ha leszólítana vki az utcán, h bejövök neki, meg ismerkedjünk. Minap utánam jött egy fazon, vagy 20 évvel idősebb nálam, gyerekkel voltam!!!, és nekiállt szövegelni, hogy nem lennék-e ismerőse a fészen, meg ilyenek, nagyon tetszem neki, stb. Hát engem ne szólítgasson semmi gyökér!

Ha valaki csak úgy megszólít, mert szituáció van, vagy bármi, azzal nincs gond, de ne legyen már ilyen egyértelmű, hogy akar vmit.

27L

2011. okt. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
77%

27L megint, hát én sem válaszolok mindenkinek a neten, aki ír. Felszívódni pedig pont a pasik szoktak. Miután szétoltom őket. xD

Némelyik olyan rámenős, hogy lehet már azzal is bunkó vagyok, aki tök normális lenne amúgy. Ez van.

Elvált vagyok, és sokan nem tartják tiszteletben, hogy nem egy 15 évesnek írogatnak.

2011. okt. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon, a legtöbb úgy elküld a pi be és nem is értékeli a bátorságod, és legalább, annyit mondana hogy bocsi ez nem fog menni...
2011. okt. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 reno010 válasza:
Létezik !! nekem is mondta már pár :) XD
2011. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!