Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lefekudtem vele a masodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekudtem vele a masodik randin de en szeretnek tartos kapcsolatot vele. Ezutan meg lehetseges? En tobbet erzek iranta mint baratsag elmondjam neki?

Figyelt kérdés
EN 25 LANY VAGYOK O 30 EVES;HA A SZEX UTANI NAP IRT UZIT AZERT MEG NEM IRT LE VEGLEG AMIERT HAMAR LEFEKUDTEM VELE?
2011. okt. 2. 17:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
tán ági a neved? XD
2011. okt. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy barátom, megismerkedtünk, egy éjszakásnak indult, másnap viszont írt, meg találkozni akart, és aztán folyton keresett, így átment kapcsolatba. 4 évig tartott.

SZerintem nem vagy már gyerek, itt már nem úgy megy, mintha 17 évesen fekszel le vkivel a 2. randin. Ti már érettebbek vagytok, ne parázz szerintem...

Kicsit vegyél visszább most, ha úgy érzed, ne higgye, hogy most már mindenre vevő vagy, még tekerhet érted bőven, tiszteljen, ne csak örüljön a feje, hogy megkapott... Aztán ha nem tetszik neki, hogy nem bújsz vele rögtön ágyba legközelebb, akkor már elgondolkodhatsz... Az, hogy írogat, lehet csak egyenesben érzi magát, a pasiknál sose lehet tudni... :D

2011. okt. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, én is 25 éves..
2011. okt. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
AMUGY UTANNA MONDTa hogy aludjak ott ugyhogy ott aludtam nalla es majdnem egessz ejjel oleltuk ,ERINTETTUK EGYMAST SZERINREM HA CSAK EGY DUGASRA KELLETTEM VOLNA NEKI AZ OTT ALVAS HELYETT HAZA KULDOTT VOLNA ES NEM OLELT VOLNA EJJEL NEM?
2011. okt. 2. 18:19
 15/18 anonim ***** válasza:
Mond meg neki mi a helyzet beszélj vele erről.A ribi vagy válaszokra ne is figyelj.Egy két ilyen értelmiségi még ribivel sem volt nemhogy normális nővel-no hagyjuk a kis lúzereket.Ha nem beszélsz vele akkor gyötrődhetsz tovább.Beszéld ezt meg vele.
2011. okt. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
KOSZI NEKTEK A VALASZAITOKAT SOKAT SEGITETT MERT NAGYON MEGIJEDTEM HOGY MINDNNEK VEGE DE AHOGY LATOM MEG VAN REMENY!!!!!!!ciki lenne ha egy nap randira hivnam en es mindent tisztaznank,egyuttal kideritenem hogy o mit akar tollem valojaba?
2011. okt. 2. 18:27
 17/18 anonim ***** válasza:
34%
Kúrva vagy b@szd meg nem érted?
2011. okt. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ismertem már olyat, hogy első randin lefeküdtek és boldog házasok... Valóban nem tartom túl erkölcsösnek de ez van. Keresd aztán vagy lesz valami vagy nem, veszíteni nem veszíthetsz
2011. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!