Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, tényleg sokat számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg sokat számít hogy mennyire pénzes a pasi?

Figyelt kérdés
O.O
2011. okt. 14. 16:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

17:29

Részben egyetértek veled, főképp az első felével.


16:56

Ezek a kifejezések, hogy ambíció, meg kezdeni valamit az életével, már lassan a csapból is ez folyik. Szívesen olvasnék konkrét példákat ezekre, talán tanulság jellegű is lehetne azok számára akikben nincs vagy nem érzik hogy van.

Nem tudom miért kell egy életen át nyomatni az ambíciókat. Egy életen át tartó hajsza bizony annyira kívánatos mint a púp a hátra. Lehet hogy csak szimplán túl egyszerűek az én ambícióim, és úgy vélem, hogy nem is számítanak annak, de én valahogy egy egyszerűbb élettel is beérem. Ha emiatt nem kellek egy nőnek sem, akkor...

Na mindegy.


Az életével meg mindenki kezd valamit. Ki így ki úgy.

Az öngyilkosok nem kezdenek vele semmit.



Kérdező:

Használd egy kicsit az agyad. Ha lenne két teljesen egyforma nő - elméletben - akkor te a csórót vagy a pénzeset választanád? Hülye kérdés... De mivel mindenki más, és minden helyzet más, így igen és nem.

Az viszont alap, ha már nem tanulsz, akkor dolgozz, és legyen legalább annyi, hogy magadat el tudd tartani. Sem nő, sem férfi nem szívesen jön össze olyan emberrel, aki a saját szennyesét nem tudja elintézni. Szóval egy bizonyos szintig számít a pénz. És ez nem mai divat, évszázadok óta ez megy.

Ezt hívják a való életnek koma ^^


21F

2011. okt. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Volt egy tanulmány, ami azt hozta ki, hogy azok a nők, akiknek jó fizetéssel rendelkező barátjuk van gyakrabban élik át az orgazmust, mint akiknek nem ilyen a párja:D Elvileg ez ösztön szinten jön, tehát ez nem a pénzéhes ribi kategória. Nekem így 20évesen nem fontos, hogy pénzes legyen, csak annyira, hogy mondjuk néha meghívjon mondjuk mozizni, mert az olyan jó érzés tud lenni...Na meg, hogy ha csinálunk progit, pl színház, akkor meg tudja venni a jegyét:)
2011. okt. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az más, hogy férfinak nem annyira fontos. Evolúciós okok miatt is:D Elég érdekes, ha egy középrétegből származó csávó azt nézi, hogy a csaja mennyire pénzes,mivel a nőket hívják meg, a hagyományos értelemben vett férfi kötelessége a nő ellátása.
2011. okt. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

19:04:


Ezekkel a tanulányokkal vigyázni kell.. :D

A sok britt kutató annyi f@szságot tud összehordani... :D

De persze van valami a dologban. Akiknek biztos anyagi háttere van, kevesebbet stresszel. A stressz öli meg a szexuális életet, nem a pénz hiány :)


21F

2011. okt. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát én még az átlagos fiúkat jobban is szeretem,mint a gazdag pasikat..de a barátnőm nemilyen,neki csak a gazdag pasik kellenek,még 1 hete azt is mondta h akár egy öreggel is lenne,párszor lefekszik vele,(nézzük mondjuk Hugh Heffnert)és gazdag..hát én az ilyentől undorodok..

Én 14 éves vagyok,bnőm 13..

2011. okt. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen sokat számít - mármint ha már komoly kapcsolatról, 25-26 év felett van szó... a pasi keressen többet mint a csaj szerintem.
2011. okt. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!