Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire fontos kritérium az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos kritérium az a csajozásban, hogy egy 29-30 éves pasinak legyen saját lakása?

Figyelt kérdés
Jó esetben kikerül az egyetemről, fősuliról 24-25 éves korában, és már 4-5 év alatt hogyan szedjen össze vagy 6-8 millió ft-ot, hogy legyen pénze pl Pesten legalább egy panelházba. Ha azt vesszük, hogy keres pl 130-150 nettót nagyon ideális esetben ha kezdő. Abból meg kaját kell venni, számlák stb. Maradna vagy havi 70-80 ezre, hogy félretegyen minden hónapban. Az nagyon jó esetben visítva jön ki 4-5 év alatt 5 millió ft-ra kb. Akkor miért várja ez sok lány, hogy akkorra már legyen saját házad? Főleg egy orvosnál, vagy több diplomásnál nem is értem hogy lehet ilyet elvárni, ha kb 27-28 évesen fejezik be az egyetemet. Mégis sok lány leírja ide, legyen saját háza, autója stb. Honnan mégis? Teremtsen a semmiből a nulláról? Pedig bennünk van az elszántság, hogy legyen 5-6 év múlva, de rögtön nem tudunk azzal előállni. Szerintem 10 ből 7-8 fiatal így van ezzel. Akinek meg van, annak apuka vette a panelt vagy kertes lakást. Arra meg nem dicsekednék a helyükben. Nem túl irreális kérések ezek?
2011. nov. 10. 07:21
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
persze, de ehhez kell egy fizu is, amiből megteheted. barátom keres havi 110-100-at, ebből lehetetlen lenne venni bármit is. maradt az albi. ha megfeszül sem adnak hitelt neki...
2011. nov. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:

Elvárás! De nekem nincs. Elvárás a jó autó is. De nekem az sincs (sőt semmilyen autóm sincs). Elvárás a jó fizu is. Na az van. :-)) Valaki meghallja jót nevet rajta. Ezért mondom én mindig, „jó” fizum van.

31 éves, végzős rezidensként, 22 év tanulás után, már alulról súrolom a nettó 100at. Mikor randizok valakivel, és mondom neki, hogy doki vagyok, hogy balestisebésznek készülök, hogy milyen munkám nagy kerek szemekkel hallhatnak, tök érdekes nekik. Mikor pedig azt is elmondom menyit keresek, nem hiszik el. Aztán nem is nagyon jelentkeznek többet. Sokszor van, hogy szüleim segítenek ki hó végén. Ez van.

2011. nov. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
jo persze hogy kell hozzá jo fizu , én ezt nem is vitatom , és nem akarok senkit megbántani , ne értsetek félre ... en csak tanácskent mondtam hogy aki megteheti az inkabb ezt a lehetöséget válasza ... mig en sem tehetem meg mert tanultam es csak 4 óras munkam volt adig en is albiban laktam ...
2011. nov. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.

# 18/21 Időpont ma 10:37

Lehetne belőled több is!!!

:(

2011. nov. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:

Egy szóval nem mondtam hogy balek az aki albizik. Arról senki nem tehet hova született, milyen lehetőségei nyíltak az életben amíg a szülei tartották el.


Az életszemléletem szerint sorskönyvek vannak az életben, amit valószínűleg végig is visz mindenki ha életvitelével ki nem tud lépni belőle. Ha valaki gyerekként a szüleitől azt látja hogy a napi megélhetésért küzdenek és a bizonytalanságban is vállalták őt így fog eljárni ő is. Na, ha xyz tudja hogy mennyire szar a megélhetésért küzdeni úgy hogy semmid nincs és mégis ezt az életvitelt kínálja a gyerekének akkor balfék .

2011. nov. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:

10:37-es vagyok!


Nem is figyeltem, hogy a csajozás megnevezést használod. Ha így állunk, ez csak kalandokat jelent, ott teljesen mindegy, bár normális lány nem fog kalandba keveredni veled. A cicababáknak meg fontos a pénz.


VISZONT, ha párkapcsolatra gondolsz, akkor normális lánynál nem a pénz a főmotívum.

2011. nov. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:

szerintem az albérlet az ideális megoldás :)

én egyetem mellett dolgozom és így tartok fent magamnak egy albérletet, ami nem putri, nagyon szép. szerintem ha én nőként meg tudom tenni ezt, akkor egy férfi is meg tudja.

saját lakást venni meg szerintem felesleges addig, amíg nem akarsz családot pl mert sosem tudhatod mit hoz még az élet és merre visz. az egzisztencia a lényeg. erre mennek a nők, csak sokan ezt összekötik olyan dolgokkal mint a lakás meg az autó. holott nem ezen múlik.

2011. nov. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:

"az egzisztencia a lényeg. erre mennek a nők, csak sokan ezt összekötik olyan dolgokkal mint a lakás meg az autó. holott nem ezen múlik."


ez pontosan így van! engem még az sem zavar, ha nincs állása, mert a hozzáállás a lényeg. az zavarna, ha nem is izgatná, hogy nincs állása, tök boldogan ellenne segélyen meg amit a szüleitől kunyiz. mert az ilyen nem is akar magának jövőt. egyik ismerősöm pont ilyen: nincs állása évek óta, albiban lakik a bnőjével. nem is zavarja, hogy nincs állása, vagyis csak azért zavarja, mert nincs pénze, amit költhetne. évek óta a bnője dolgozik, abból élnek. a srác ha lenne munka, akkor persze bőszen sorolja, hogy miért nem vállalja el. és pont ezért ki nem állhatom: nem azért, mert albizik, vagy nincs kocsija, pénze. hanem mert nem is akar tenni ezért semmit, ha kínálkozik lehetőség, akkor lusta megmozdulni, és hagyja, hogy a saját bnője robotoljon helyette is. ez a különbség! barátomnak hosszú ideig nem volt melója, de nem zavart, mert tudtam, hogy akar dolgozni, csak épp nincs hol, és bátorítottam, hogy lesz ez még jobb. és lett is. igaz, h szar a melója, de tett vmit az ügy érdekében!

2011. nov. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 LadyLee ***** válasza:
Az nekem is fontos, hogy egy srác ne a szüleivel lakjon 29-30 évesen, mert az tapasztalaom szerint nem sok jót jelent. De az nem feltétel, hogy saját lakása legyen, számtalanféleképpen megoldható ez és nem kell hozzá csillagászati összegeket keresni.
2011. nov. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 A kérdező kommentje:
22 évesen kikerül az egyetemről? Ha valaki általában 18 de inkább 19 évesen kezdi el az egyetemet, akkor hogy a brancba végzi el 3 vagy 4 év alatt azt amit 5 év alatt kellene? Vagy te csak ilyen zsenikkel állsz szóba, akik 3 év alatt végzik az 5 évet? Azt meg nem mindenki engedheti meg, hogy egyetem mellett még dolgozzon is, ahhoz nagyon pengének kell lennie, igencsak jó agyúnak. De te tudod...
2011. nov. 10. 13:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!