Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire fontos kritérium az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos kritérium az a csajozásban, hogy egy 29-30 éves pasinak legyen saját lakása?

Figyelt kérdés
Jó esetben kikerül az egyetemről, fősuliról 24-25 éves korában, és már 4-5 év alatt hogyan szedjen össze vagy 6-8 millió ft-ot, hogy legyen pénze pl Pesten legalább egy panelházba. Ha azt vesszük, hogy keres pl 130-150 nettót nagyon ideális esetben ha kezdő. Abból meg kaját kell venni, számlák stb. Maradna vagy havi 70-80 ezre, hogy félretegyen minden hónapban. Az nagyon jó esetben visítva jön ki 4-5 év alatt 5 millió ft-ra kb. Akkor miért várja ez sok lány, hogy akkorra már legyen saját házad? Főleg egy orvosnál, vagy több diplomásnál nem is értem hogy lehet ilyet elvárni, ha kb 27-28 évesen fejezik be az egyetemet. Mégis sok lány leírja ide, legyen saját háza, autója stb. Honnan mégis? Teremtsen a semmiből a nulláról? Pedig bennünk van az elszántság, hogy legyen 5-6 év múlva, de rögtön nem tudunk azzal előállni. Szerintem 10 ből 7-8 fiatal így van ezzel. Akinek meg van, annak apuka vette a panelt vagy kertes lakást. Arra meg nem dicsekednék a helyükben. Nem túl irreális kérések ezek?
2011. nov. 10. 07:21
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
Az fel se merül, h nem fog a szingli férfi egyedül lakni, üres lakásba hazamenni, ha módja van rá, és nem kell a munka után köztöznie, marad otthon, ha már párja nincs, legalább a szeretteivel hadd lakjon már. Albérletre költene inkább, vagy félretegyen, mert a 2 együtt nem megy. És nem ilyen cosmo magazinon és társain szocializálódott libuskák fogják megszabni, mi a férfias.
2011. nov. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 A kérdező kommentje:
Ez így igaz. Csak tudod az már nem trendi sajnos. Épp pár napja beszélgettem két 19 éves csajjal és mind a kettő azt mondta, hogy ha egy pasi 22-23(ők mondták ezt) felett még a szüleivel lakik, az ultragáz és nem jönnének vele össze. Tudom, hogy ez nem helyes meglátás a lányok részéről, de ezeknek a nagy része mind álomvilágban él, és azt hiszik, hogy minden átlagpasi milliomos és telik neki legalább egy saját panelre 20 on éves korára.
2011. nov. 27. 22:40
 53/56 anonim ***** válasza:

"A világ megérett egy alapos beöntésre..."

Joker

2011. nov. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
Ne a riherongyokat kérdezd aki nem tudják még hogy mi a munka!
2011. nov. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Ha én 1 szülömmel lakom egy 3 szobás lakásban...jó fizum van, meg egyebek de saját lakás megvételéhez csak vállalkozásötlettel jöhetek, albérletbe meg minek, inkább félreteszem a pénzt lakásra, minthogy albérletbe kuksoljak egyszál magam.Ez automatikusan engem egy furcsa vesztes alakként cimkéz meg?
2011. dec. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:

Az én fizetésem nettó 380, a férjemé nettó 130. Én az iparban dolgozom, ő tanár.

Amikor találkoztunk, nekem már volt egy kis garzonom és egy százéves kisautóm, neki csak egy százéves kisautója és egy bérelt szobája.

Mivel már akkor is el tudtam tartani magam, nem volt szempont sem az, hogy lakása legyen, sem az, hogy el tudjon tartani. Azóta is élünk boldogan. Immáron egy olyan lakásban, amit közösen vettünk az én kis garzonom árából és az ő megspórolt pénzéből.

Nagyon elszomorít a gondolat, hogy ilyen sok fiatal taknyos kiscsaj pénzéhes. Ugyanakkor nyugodtan meg lehetne kérdezni az ilyeneket, hogy miért, nekik van már kocsi, lakás és befektetési arany a trezorban? Mert egyenjogúság van, ő is dolgozhat, nem kell a férfinek eltartania a nőt.

2012. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!