Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire fontos kritérium az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos kritérium az a csajozásban, hogy egy 29-30 éves pasinak legyen saját lakása?

Figyelt kérdés
Jó esetben kikerül az egyetemről, fősuliról 24-25 éves korában, és már 4-5 év alatt hogyan szedjen össze vagy 6-8 millió ft-ot, hogy legyen pénze pl Pesten legalább egy panelházba. Ha azt vesszük, hogy keres pl 130-150 nettót nagyon ideális esetben ha kezdő. Abból meg kaját kell venni, számlák stb. Maradna vagy havi 70-80 ezre, hogy félretegyen minden hónapban. Az nagyon jó esetben visítva jön ki 4-5 év alatt 5 millió ft-ra kb. Akkor miért várja ez sok lány, hogy akkorra már legyen saját házad? Főleg egy orvosnál, vagy több diplomásnál nem is értem hogy lehet ilyet elvárni, ha kb 27-28 évesen fejezik be az egyetemet. Mégis sok lány leírja ide, legyen saját háza, autója stb. Honnan mégis? Teremtsen a semmiből a nulláról? Pedig bennünk van az elszántság, hogy legyen 5-6 év múlva, de rögtön nem tudunk azzal előállni. Szerintem 10 ből 7-8 fiatal így van ezzel. Akinek meg van, annak apuka vette a panelt vagy kertes lakást. Arra meg nem dicsekednék a helyükben. Nem túl irreális kérések ezek?
2011. nov. 10. 07:21
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:

Én bizony senki kedvéért nem veszek a nyakamba egy 25 éves hitelt. Pláne most. Akinek nem jó az albi annak fel is út le is út. Majd ha 400 nettót keresek havonta akkor esetleg.

34 ffi

2011. nov. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
barátom 29 volt mikor megismerkedtünk, most 31. nincs lakása. sőt, huzamosabb ideig sajnos munkája sem volt. de mai napig szerelmes vagyok belé és iszonyatosan szeretem:)) mert nekem nem számít a pénz (hozzáteszem én sem vagyok jól eleresztve) 21 L
2011. nov. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
Nem kell,hogy saját lakása legyen,az is jó,ha albérletben él.Elég furcsák azok az emberek,akik 30 évesen még anyucival élnek együtt,és teljesen mindegy,hogy férfiről,vagy nőről van szó.
2011. nov. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:

ma 08:32 - vagyok


nem kell senki kedvéert 25 hitelt a nyakadba vegyél , de szerintem hoszú távon sokkal jobban megéri mint az albérlet mert azt fizeted évekig másnak , a hitelt is ugyan ugy fizeted de legalabb tudod hogy az a sajatod lesz

2011. nov. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
48%

Jó esetben kikerül 22 évesen az egyetemről, és már közben is kereshet pénzt, "extrém" esetben még külföldre is kimehet még ha nem is diplomás munkakörbe. Én nem kérdőjelezném meg hogy apuka megvette másnak a panelt, ha nem vette volna akkor te még mindig lakás nélkül lennél csak nem lenne ellenségképed.


Nálam épp hogy az a normális hogy egy 20onéves fiatalnak biztosítva legyen a lakás. A 20onévesnek pedig már egyből az lehet a célja hogy hosszútávon összetudja hozni a saját gyerekének egy lakást, így kilépve az albérleti díj és kamatok terhe alól. Ahogy egy nőnek is tök természetes vágya hogy nem akarja évekre/egy életre eladósítani magát.

2011. nov. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
*25 éves
2011. nov. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:

10:30


tudod az a nem mindegy, hogy évekig fizetsz egy fix összeget albira, vagy felveszel hitelt, a bankok nekiállnak ge.izni veled, és a kezdő 40ezres hitelből lesz 80, vagy 120. és nem mellesleg a banki hitelhez kell normális fizu, és nem árt, ha lakáshoz van azért pár milla önrészed is. és neked bármennyire hihetetlen is, nem mindenki áll ilyen helyzetben az országban. sőt, a többség nem teheti ezt meg. szted mindenki balek aki albizik?

2011. nov. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
61%

Szia Kedves Kérdező!


Én nő vagyok, 22 éves, de azt kell mondanom, a mai nőktől hányingerem van. Hallom őket , hogyan beszélgetnek férfiakról...undorító. BMW-s jó hapsi, pasi....nincs kecója csóringer....és még sorolhatnám, de szánalmas.


Sajnos a nők kb 95-96 %-a így gondolkodik, főleg fiatalabb korban, de lepett már meg engem 25 éves nő is ilyen kijelentéssel.


Én soha nem azt nézem meg egy férfin, hogy milyen az autója, van-e neki stb? A legfonotsabb, hogy amikor megismerem, tudjam igazán szeretni. Igaz, az a típus sem vagyok, aki megpróbálja egy férfival csak úgy a párkapcsolatot, nekem ahhoz szerelem kell. Most a nők meg fognak kövezni, de én azt mondom, inkább legyen átlagos vagy akár lehet az alatti anyagi körülményekkel rendelkező, nem számít. Sőt még jobb is, mert amondó vagyok, a legszebb az a közös életben, amikor mindent együtt teremtünk meg. Ha valami az ölünkbe pottyan, soha nem becsüljük meg úgy, mint amiért keményen, együtt dolgoztunk meg.

Gazdag férfi van millió a világban, de hűséges, őszinte kevés, pedig csak az számít.


22/L

2011. nov. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:

10:37-es vagyok!


Még annyit megjegyeznék, ha megengeditek, hogy felháborít az is, hogy lenéznek egy férfit azért, mert 30 évesen a szüleivel él. Nem teheti meg mindenki, hogy külön éljen.


Teszem fel mi jobb:


1. Egyedül élni, de koplalni, mert nem marad semmid, de milyen szuper, egyedül élsz


avagy


2. a szüleiddel élsz, mert nincs senkid, nem koplalsz és közben tudsz gyűjtögetni, mert egyszer neked is lesz párod, családod.


Nő vagyok, ielőtt leszúrtok hölgyeim!


22/L

2011. nov. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:

10:30

vagyok , én egy szoval sem mondtam hogy mindenki balek aki albiba lakik ... söt en is laktam 2 évet albiban !!


en ezt anak a valaszolonak irtam aki azt mondta senki kedvéert nem venne fel hitelt , és arra ertetem ezt az egeszet hogy ö ha megteheti inkabb "maganak" fizesen mint másnak ami soha nem lesz az övé ... mi fix öszeget fizetünk 5 éve (olyan hitelek is vanak) egy duplex házat vettünk , külön bejáratal , a felét kiadtuk bérbe és havi 20.000 -el kell megpotoljuk es ki is van fizetve a bank ... és ugy gondoltuk hogy ha gyermekünk oda nö akkor lehet az övé az a fél ház hogy neki mar ne legyen olyan gondja mint nekünk ...

2011. nov. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!