Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire fontos kritérium az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos kritérium az a csajozásban, hogy egy 29-30 éves pasinak legyen saját lakása?

Figyelt kérdés
Jó esetben kikerül az egyetemről, fősuliról 24-25 éves korában, és már 4-5 év alatt hogyan szedjen össze vagy 6-8 millió ft-ot, hogy legyen pénze pl Pesten legalább egy panelházba. Ha azt vesszük, hogy keres pl 130-150 nettót nagyon ideális esetben ha kezdő. Abból meg kaját kell venni, számlák stb. Maradna vagy havi 70-80 ezre, hogy félretegyen minden hónapban. Az nagyon jó esetben visítva jön ki 4-5 év alatt 5 millió ft-ra kb. Akkor miért várja ez sok lány, hogy akkorra már legyen saját házad? Főleg egy orvosnál, vagy több diplomásnál nem is értem hogy lehet ilyet elvárni, ha kb 27-28 évesen fejezik be az egyetemet. Mégis sok lány leírja ide, legyen saját háza, autója stb. Honnan mégis? Teremtsen a semmiből a nulláról? Pedig bennünk van az elszántság, hogy legyen 5-6 év múlva, de rögtön nem tudunk azzal előállni. Szerintem 10 ből 7-8 fiatal így van ezzel. Akinek meg van, annak apuka vette a panelt vagy kertes lakást. Arra meg nem dicsekednék a helyükben. Nem túl irreális kérések ezek?
2011. nov. 10. 07:21
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtató? Középiskolában tanítok nettó 120 ért 3 éve, úgy hogy van egy fősulis biosz-földrajz diplomám, egy földrajz mesterem és egy biológus diplomám, az is msc volt, az 2 éves volt. 3 diplomám van és mégis ennyit keresek? Mit tehetnék még? mondd már meg légyszíves! Biológusként még kevesebbet kapnék, céghez nem tudnék menni mert azt mondták, hogy túlképzett vagyok azon a téren, amire alkalmaznának. Mit tegyek még? Egyet teszek, megyek ki Angliába pakolómunkásnak, hogy megkeressem azt az összeget amiből házat vehetek. Nettóban ott meg fogok kapni 350 körül, abból 220-240 et mindig félre fogok tenni. Ez az egyetlen esélyem ebben a piszkos országban.
2011. nov. 11. 13:11
 42/56 anonim ***** válasza:

rossz területet választottál. köztudott hogy az oktatásban nincs pénz.úgy mint ahogy az egészségügyben sincs. ha meg az elhivatottságod miatt választottad volna, akkor most nem cirkuszolnál a pénzen


21L

2011. nov. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sok mindenben van pénz. Ügyvéd, jogász nem kell sehová mert tengert lehet belőlük rekeszteni, annyi van már. A közgazdászok 80%-a szintén nem talál melót, mind külföldön vannak már. Ausztriában múltkor mutatták, hogy egy rakat magyar közgazdász dolgozik pincérként, mosogatóként stb. Orvosok szintén menekülnek. Max nálunk vállalkozóként vagy mérnökként lehet megélni, vagy politikusként, vagy gyógyszerészként. Mérnök meg nem lehetek, mert sík vagyok matekból. Erről én tehetek? Az meg aki csak 21 éves és még nem végzett, annak lehet nagy a szája, de olyan 90%a az esély, hogy ő 1 éven belül itt nem fog munkát találni, vagy ha fog is, akkor ő is olyan nettó 110 ért fog melózni. Szval térjünk erre vissza vagy 3 év múlva, addigra lehet végzel.
2011. nov. 11. 14:07
 44/56 Heiszenberger Márta válasza:

Csak és kizárólag olyan foglalkozásokat írtál le,amihez egyetem vagy főiskolai végzettség kell,(Na jó,kivéve a vállalkozót.)pedig köztudott,ahogy ezt Te is szépen leírtad,hogy NINCS RÁ IGÉNY.

Kétkezi munka?Én igenis nő létemre azt végzek,van rá igény és meg is fizetnek érte.

Az utolsó hozzászólót miért kell leszólni.Azt írtad Te 3 éve dolgozol,nos ő 21 éves,ha 18 évesen leérettségizett,vagy befejezte a szakmunkásképzőt most pont annyi munkaideje „lehet”,mint neked.

Én nem leszólni akarlak,de mivel kérdezted leírom a véleményemet és most ne pénzéhes,kihez helyezkedjek,hogy jó legyen nekem nőt lásd bennem.

A 120.000es fizetésből nemhogy 30 évesen,de 40 évesen se lenne saját lakásod,maximum,ha otthon lakhatsz a szülőkkel és félre tudsz tenni.És azt,hogy ez nem tetszik a nőknek meg tudom érteni,felnőtt fejjel apóst,anyóst kerülgetni,ha éjjel ki kell mennem pisilni,mert éppen ott alszok,nekem se lenne kedvem.Ez most lehet hülye példa és lehet Te már nem is a szüleiddel élsz,így nem tartozol ebbe a kategóriába,bár én így sejtem.

2011. nov. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:

én felmértem hogy mi az ami érdekel. ez a biológia. na most mehettem volna orvosira mert a pontom meg volt, de mivel azzal semmire sem mennék és nem akarok mókuskereket játszani és hajtani egész életemben, ezért hogy az orvosi irányt is meghagyjam választottam az egészségügyi informatikát mint új szakot (Mo-n még alig vannak és igen nagy rájuk a kereslet) 1 év után elkezdtem egy képalkotó diagnosztikai szakot is amelyet külföldön nagyon megbecsülnek, megfizetnek és az informatikával jól kombinálható. a kutatásban, fejlesztésben mindig van pénz. a matek és az informatika pl nekem sem kenyerem, és küzdök is vele rendesen hogy megálljam a helyem bennük, de eddig még mindig minden sikerült, ráadásul tök jó átlaggal.

ezzel csak azt akartam mondani hogy én figyelembe vettem hogy mivel tudok annyi pénzt keresni amennyit szeretnék, és nem olyat választottam amit feltétlenül kedveltem és úgy gondoltam hogy ehhez van eszem.

pl gimis koromban én és a számítógép kb olyan kapcsolatban voltunk hogy kb be tudtam kapcsolni és msn-ezni rajta :D ma meg már operációs rendszereket tudok kezelni, telepíteni; programozni tudok stb. minden megtanulható, csak akarni kell. olyan nincs h vmihez hülye vagy.

ja és én teljesen biztos vagyok abban hogy lesz jó munkám és jó fizetésem. és ha kell, kimegyek külföldre, de a saját szakmámban.


a 21 éves

2011. nov. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
51%

"Szerintem pedig magatokra vessetek, ha mindig tényleg ennyire mellényúltok és ilyen csajokat akartok felszedni. Csak arra tudok gondolni, hogy talán azért lehet, mert csak a márkás, menő cuccokat hordó műkörmös libáknál próbálkoztok."


Csak a szokásos, rossz helyen keresgéltek baromság igaz. Unalmas már.

2011. nov. 12. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Valamit rosszul csinálsz!!!

Nem értem miért nem vállalsz plusz osztályokat vagy túlórákat helyettesítéseket,esetleg egy kis reggeltől estig munkával és melóhelyen már valamit csak össze tudnál hozni csak akkor lenne egy időszakod hogy nem leszel ember csak egy robot...

De amúgy a kérdésedet fordítva is leírhatnánk de akkor ott meg mások az elvárások és a mentalitások is...

Nem értem ha van egy házasság és csak a pasi keres meg mindent akkor a nő nem érdemel meg semmit de váláskor mégis mindennek a felét kapja mert egy ócska lotyó aki eltartatja magát... Tisztelet a kivételnek!

2011. nov. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:

Én is hasonló végzettségű vagyok mint a kérdező, csak mint nő. De nálunk nincs munka.


Én nem várom el senkitől hogy legyen háza, autója..stb. Engem az zavar, hogy nekem nincs! Én elindítanám az egzisztenciámat, de nem lehet, mert itt az országban nincs mit!

Ilyen lányok amiket írtatok maximum a tinik és a plázacicák, esetleg egy-két elkényeztetett gazdag egyetemista lány.

Nekem az összes lány évfolyamtársam lakás nélküli pasival jött össze.

29N


Épp az a baj, hogy mindegyik pasinak már van lakása, autója stb...aztán a nőnek meg semmije.

Esetleg családot alapítanak, a nő mehet az utcára. Hát szerintem ez nem épp húú de jó választás...

2011. nov. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
jav.: váláskor mehet az utcára
2011. nov. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
Váláskor azért a nő nem mehet az utcára mert ugye bár a bíróság csak a felét ítéli oda neki és ezt vagy kifizeti a voltférj vagy használati jogod lessz a háznak egy része felett.Szóval ioyen nincs hogy mehet az utcára!!!
2011. nov. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!