Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti szoktatok úgy járni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szoktatok úgy járni, hogy elmegy az önbizalmatok, hogy van ott egy jóképű gyerek és nem sikerül a kiszemelt lányt meghódítani mert a jobb arcú fiúé lesz?

Figyelt kérdés
Na egy kicsit bonyolultan lett a kérdés megfogalmazva, de a lényege az lenne, pl lemész egy buliba pl haverokkal, és nagyon meg akarjátok szerezne ezt a szép szolid lányt és odamentek hozzá a haverotokkal és ő jobban tetszik neki és a lány a felé fog vágyakozni. Persze te szeretnéd a haverod nem, mert neki van pl csaja vagy más lányok felé kacsingat. De ha le is ülsz a lány mellé akkor benned van a félsz, hogy mi lesz akkor ha a jobb képű barátod mégis fel akarja szedni ezt a lányt. Vagy csak szimplán hasonló kaliberű és kinézetű barátaitokkal vagytok lennt, de akkor sincs merszetek odamenni egy lányhoz, mert más jobb képű pasitól nagyon tartotok, hogy pl ha oda is mész a lányhoz, egy menőbb fószer odamegy és lecsapja a kezetekről(ami még nem is a tiétek).
2011. nov. 10. 17:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nyilván először a külső fog meg. De ha te már ismered a lányt, szimpatikus vagy neki, felhívod beszélgetni és meglátja a szobatársad és helyesebbnek találja nálad akkor 2 dolog történhet: 1. magában megjegyzi,hogy milyen jól néz ki ez a srác,inkább ő kell... na ekkor ennyit is ér a lány

2. magában megjegyzi,hogy milyen jól néz ki ez a srác és 2 perc múlva elfelejti,mert nem miatta ment fel szobába,hanem miattad,mert szimpatikus vagy neki. na ilyen lányokat keress...

2011. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
De hát ahogy olvastam itt, hogy minden lány azt papolja, hogy neki a belső a fontos és elég ha külsőleg egy kicsit is szimpatikus. akkor ki ferdít?
2011. nov. 10. 18:44
 13/18 A kérdező kommentje:
A második variáció tetszik, hogy megmondja, hogy az jó pasi, de én kellek neki, mert miattam jött fel. Csak az a baj, hogy én nem sok olyan lánnyal találkoztam eddig, akik a 2. variációra esküdnének. De még azoknak is az első variáció kell, akik egyébként nem is olyan szépek, elég okosnak és rendesnek tűnnek. Én sem hiszek soha a szememnek ha ilyen történik velem és elmondom magamban, hogy nem lesz még egyszer többet ilyen(fejben eldöntöm), mégis mindig megtetszik nekik a szobatársam. Pedig mág próbálom a lányba beleszugerálni, hogy nehogy megtetsszen neki. Volt hogy megmondtam a lánynak, hogy ne tekintsen férfiként a szobatársamra(egyébként nagyon okos lány volt), mégis elvette tőlem a szobatársam.
2011. nov. 10. 18:50
 14/18 anonim ***** válasza:

Azt megkérdezhetem hogy hány éves vagy?

Én mint lány is azt mondom, sajnos tényleg ez az igazság, hogy a csajoknak a külső számít. És az, hogy menő legyen, olyan pasi, aki más csajoknak is bejön. Igen, a belső is számít, de rengeteg olyan csaj van, aki együtt van egy f.sszal, de csak picsog hogy neki milyen szar, amúgy kúszik utána egyfolytában.

De vannak olyanok is, akik nem ilyenek. Csak nekik is fontos a külső. Ismerőseim között is történt egy pont ilyen eset. A srác elhozta a lányt a társaságunkba, másnap a csaj meg a srác egyik barátjának írt, hogy neki ő tetszik. A barátja ráadásul foglalt is volt, de ez se érdekelte a csajt.. Elég szomorú.

2011. nov. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő írása nagyon elkeserítő. Hogy azért jár sok lány bunkóm paraszttal, hogy azzal felvághasson más lányok előtt. Szerencsére már nem olyan sokan vannak ilyenek, vagyis talán csökken a számuk. Múltkor Újhely utcáján végigmenve, láttam két párt. Mindkét párban nagyon szép lány volt és egy szépnek abszolút nem mondható fiú. Mégis olyan intelligensen beszélgettek, mikor kézen fogva mentek. Hogy látszott mind a két pár nagyon értelmes volt. Választékos szókincsük volt. Meg egyébként is mind a két fiú nagyon intelligensnek tűnt. Valószínűleg az eszükkel vágódtak be ezeknél a lányoknál. Csak sajnos ilyet nem sokat látni. Ez a két pár már 30-35 közötti lehetett. Sajnos ilyen tizenéves korban, vagy 25 alatt, még többnyire azt látom, hogy szép lányok-kontra átlag vagy jóképű pasik mászkálnak. Olyat, hogy szép lány és csúnya fiú párosítás nem sokat látok. Hacsak az a csúnya pasi nem-e gazdag. Mert akkor előfordul.
2011. nov. 13. 07:49
 16/18 A kérdező kommentje:
Ja és 21 vagyok.
2011. nov. 13. 07:50
 17/18 A kérdező kommentje:
Az azért elég gusztustalan, hogy kerek perec megmondta, hogy neki a haverja tetszik. Az ilyen nőket, nem tartom nőnek, az ilyeneket egy sikátorban meg kell alázni de nagyon. Mindig azt mondják, hogy házinyúlra nem lövünk, aki barátja annak és még barátnője is van a pasasnak, ha ilyet tesz egy lány, akkor az a legnagyobb büntetést érdemelné az én szememben.
2011. nov. 13. 08:37
 18/18 anonim ***** válasza:

Hát igen, ne is mondd. Minden csajnak van egy olyan korszaka, hogy a "rosszfiúkra"(szép, menő és hihetetlenül buta, bunkó pasik) bukik... Egy idő után, a többségnek megjön az esze, és már kerüli az ilyeneket a csalódások után. Nekem is megjött az eszem :) Rájöttem, hogy a rosszfiúnak csak azért kellek, hogy elmondhassa, meg voltam neki. Addig nem kellettem igazán amíg ott voltam neki és akkor sem, miután szakítottunk és senkim sem volt. De miután összejöttem a jófiúval, egyből elkezdett újból teperni rám. Csak arra kellek neki, hogy újból hódítson. Idő kellett, mire rájöttem ezekre, és azt hiszem, a többieknek is idő kell, meg persze ész.

Nem tudom, hogy eddig milyen korú lányok között keresgéltél. Talán ha valamivel idősebb, érettebb, kicsit tapasztaltabb lányokat vennél célba, ott több olyat találnál, aki arra érdemes.

2011. nov. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!