Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, bejönnek nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fuuton kérdése:

Lányok, bejönnek nektek az okos és értelmes srácok?

Figyelt kérdés

Írjátok már a hsz- végére, hogy hány évesek vagytok.

Leginkább lányok válaszát várom :)


2011. nov. 16. 20:54
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
15:02 ne sértődj meg, de a biblia gyökérség (SZERINTEM), egész arról szól, hogy a zsidók istenítik magukat
2011. nov. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
TODD, sajnálom de szörnyen nagyot tévedsz... Előszöris a zsidók az egyetlen Istenüket Istenítik, másodszor nem csak a zsidókról szól... s folytathatnánk. ;)
2011. nov. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Vallásban is nagyon otthon vagyok.

A Bibliát én összeválogatott olvasmánynak nevezném.

Nagyon sok minden máshogy van benne, mint ahogy az a Holttengeri-tekercsekben íródott, ami ugye tudjuk, hogy az eredeti Biblia.

2011. nov. 17. 17:54
 24/38 anonim ***** válasza:

15:02 A meteorológia mióta humán tárgy? :D Mondjuk a föcit se oda sorolnám :D

Egyébként a Biblia tiszta csillagászat. Ajánlom a Zeitgeist megnézését :D

2011. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
ne, nekik csak a gyökerek jönnek be akik megcsalják őket.
2011. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Igen, az okos és értelmes srácok bejönnek, de csak akkor, ha nekem tetsző külsővel párosul ez a tulajdonság.

És OKOS legyen, de ne OKOSKODÓ. Mert az baromi kiábrándító tud lenni.


24/n

2011. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

igen bejön. én például imádom amikor a pasi valami olyanhoz ért amihez én nem. nekem szükségem van arra hogy felnézhessek valakire. persze a külső az itt is számít, de mint mindig az összkép a lényeg. mindenkiből ki lehet hozni a legjobbat minden téren ;)


21L

2011. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy mondják, az ész absz nem számít, ami igen az a pénz, a még több pénz meg az annál is több pénz. Ha meg az nincs, akkor legyél megnyerő külsejű. Ha nem vagy jó pasi vagy nincs pénzed akkor nem vagy jó pasi. Mondjuk ha okos vagy és úgy lesz pénzed, akkor viszont jó pasi leszel hirtelen. Nem furcsa?
2011. nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Jaj fiúk! Nektek meg csak a szilikonnal plasztikázott oradskurv@k jönnek be, akik kihasználnak. Na puff neki!
2011. nov. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

,,Igen, az okos és értelmes srácok bejönnek, de csak akkor, ha nekem tetsző külsővel párosul ez a tulajdonság".


Itt van a kulcsszó elrejtve. Bejöhet az okos pasi, ha neki megfelelő külsőbe van csomagolva. Ami szó szerint azt jelenti, hogy ha úgy néz ki az okos pasi mint a vámpírnaplók buzernyák tinifiú sztárjai. Olyan pasik meg kevesen vannak. De mégis az kell nekik.

2011. nov. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!