Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, bejönnek nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fuuton kérdése:

Lányok, bejönnek nektek az okos és értelmes srácok?

Figyelt kérdés

Írjátok már a hsz- végére, hogy hány évesek vagytok.

Leginkább lányok válaszát várom :)


2011. nov. 16. 20:54
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Nagyon tévedsz. A vámpírnaplókat nem ismerem, és még az alkonyatot sem néztem meg. :D Ami a nekem tetsző külsőt illeti: nem tudom megmondani, hogy mi a zsánerem. Mer olyanom nincs. Volt, hogy istenférfiba szerettem bele, de volt már olyan is, hogy egy bűnronda hapsiba. Mint ahogy mondtam: Nekem tetsző. És nem a társadalmi elvárásoknak megfelelő.


De persze lehet ezen vitatkozni, meg általánosítani, a lényeg az, hogy a két nem úgyse fog ebben az álláspontban soha egyet érteni.


24/n

2011. nov. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Nem ismered a vámpírnaplókat? Jobb is neked. Sajnos minden tini lány arra csöpögteti a nyálát. aztán másnap megbeszélik, hogy a helyes pasik melyik lányt hegesztették meg ezerrel, milyen bunkók voltak tegnap is a vámpírnaplókban, de azért még mindig oda meg vissza lesznek a fiúkért. És a holnapi rész után megint kivesézik a jó pasikat. Nagyjából itt ki is merül a tizenéves lányok értelmi szintje. Legyen a pasi buta és bunkó, de nézzen úgy ki mint a vámpírnaplók szívtiprói. Akkor már nyert ügyük van...
2011. nov. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Na itt a kép.

[link]


Ezek a pasik lehetnek akármilyen bunkók, akkor is oda lesznek értük a tini picsogók.

2011. nov. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

63% így van, tehát semmi mást nem kell tennünk mint ilyenné formálnunk magunkat, ha kell plasztikai műtétekkel is, és annyi nőnk lesz amennyit akarunk!

A nőknek csak a külső számít!

2011. nov. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Aha, szóval ők azok. Hát buz(i)kkal még nem szimpatizáltam, de ezek nagyon úgy néznek ki.(bár az is igaz, hogy kinőttem már a tini korból)

Fiúk, mit mondjak erre? Szörnyű a világ? Ilyen az élet? Egy biztos: előítéletesnek nem szabad lenni. Engem is csaltak már meg, össze lett már törve a pici szívem (és pont, hogy a bűn ronda pasi törte össze), de ettől függetlenül, még hiszek abban, hogy nem minden pasi szemét.

Szerintem nem szabad így hozzáállni a dolgokhoz, mert ezzel megbánthattok olyasvalakit, aki nem követett el semmi rosszat, és annak sínylődnie kell a "hülye tini pics@k" elfogultságáért.


A másik :nem tini pics@kkal kell kezdeni, hanem felnőtt, értelmes nőkkel. (már ha ti is azok vagytok. :))


24/n

2011. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Ja nem mondtam neked, hogy a 20 on éves lányok egy része is ezekről álmodozik? Akkor közlöm.
2011. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Felejtős ez a kérdés, mert -mint minden- ez is 3táborra oszlik: a hazug nők, az elutasított srácok és az olyan srácok, akik meg sem próbáltak még igazából élni.


#close

2011. nov. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

24n okos dolgokat írsz:)

Csak tudod a felnőtt értelmes nők alapból nem állank szóba fiatalabbakkal, 21 vagyok, 20 éves csaj már azt mondja rám, hogy fiatal vagyok hozzá, holott nem is ismer, szóval ez kilőve.

2011. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!