Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az aranyos, érzelmes fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aranyos, érzelmes fiúk mára már kihaltak?

Figyelt kérdés

Mert, ha nem akkor, hogy lehet, hogy én csak bunkókkal találkozom/ismerek?

14/L


2011. nov. 23. 19:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Debrecen és környéki lányok írjatok, ha egy érzelmes, kedves fiúval szívesen ismerkedenétek :)
2011. nov. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Nem haltak ki, csak a te korodban a legtöbb fiú még elég éretlen, neveletlen, a többiek pedig túl félénkek ahhoz, hogy megszólítsanak :S


Sok lány érezte már ugyanazt, mint te, de kivárták, amíg megjelenik egy jófej srác az életükben, és egycsapásra megoldódott a probléma ;)


Örülj annak, hogy ilyen szabad és ártatlan vagy! Kevés lánynak van ilyen elbűvölő személyisége.


18/F

2011. nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Nem, csak te észre se veszed az ilyeneket, mert nem néznek ki jól.
2011. nov. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Itt vagyok.

Csak tudod, mi a gáz? Hogy ezen az oldalon élek. Tudok szeretni, ismerem a jómodort, ha lenne egy barátnőm, tisztelném, becsülném, szeretném. De -hoppá- valahogy nincs. Nem jutott. A lányokat túlságosan lefoglalja az, hogy kielégítsék az üresfejű idióta izompacsirta focisták, melankólikus, búvalb*szott, csapzott cigiző-alkoholista művészlelkek és nagypofájú tajparaszt diszkós vasalthajú, csőgatyás vagánycsávók minden igényét. Az életben ugyanis nem úgy van, hogy a széplelkű, magányos jófiúk majd elnyerik az örök szerelmet és sokkal boldogabbak lesznek, mint az egyik lányos stílusból a másik metálszélsőségbe csapódó, elvtelen proletárgyerekek. Az életet az evolúció törvényei határozzák meg, az, hogy kinek milyen a státusza egy közösségben, ki mennyire tudja kierőszakolni az akaratát, ki mennyire "menő" az éppen aktuális divatirányzatban, kinek mekkora karja van, hány centi magas és milyen hosszú haja van. Agresszív vagyok? Lehet. Lehet, hogy megelégeltem azt, hogy erkölcsösen éljek és "jófiú" legyek, hogy hiába tanulok jól, hiába vagyok értelmes, hiába tartom magam távol az esztelenségektől, hiába adnám oda a lelkemet is egy lánynak - nekik mégis a "rosszfiúk" kellenek.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__23..


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__1..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__22863..



http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__2..



http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__nepszokas..


Tessék, olvasd el ezeket, ha van kedved. Mind én írtam ki. És még van ezen kívül egy rahedli, 16 éves koromtól kezdve. Nem fogom mind belinkelni, mert nem akarlak untatni vele. Két dolgot kell tudnod:


1. az érzelmesség nem menő, aki szerelmes levelet ír, kirögögik. Vannak ilyen fiúk, de a társadalom kineveli belőlük.


2. Akiből mégsem, az elsorvad, ugyanis akármit mondanak a lányok, nem vevők erre. Tetszik nekik a gondolat, hogy egy értelmes és érzelmes fiú legyen mellettük, de a gyakorlatban nem ehhez tartják magukat, a tudatalattijuk a "domináns hím"-ek felé vezeti őket, akik rendszerint a legnagyobb tajparasztok. Ezért találsz ezen az oldalon olyan sok normális fiút és ezért nem látsz a való életben egyet sem. Ami engem, illet, én feladtam. Nem vagyok annyira hülye, hogy en bloc az összes nőt elkezdjem utálni, mert az egy nagyon beszűkült tudatéállapot, biztos vannak, akik hozzám hasonlóakat keresnek, de ami engem illet, nekem nem kell attól "félnem", hogy megtaláljam. Az összes kamaszévem -amit mások életük legjobb időszakaként tartanak számon- pokoli keseráségei mondatják ezt velem. Nyilván bennem is van a hiba, mert a legapróbb jelzést is felnagyítom, a lány legkisebb elutasítása is napokra lelomboz, de azt hiszem, én mégis normálisabb vagyok, mint a legtöbb mai fiatal. De az ilyenekre ezek szerint nem vevő a világ.

2011. nov. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Dehogyis! Minden voltak vannak és lesznek :)

Hol laksz amúgy? Melyik megyében?

2011. nov. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 netzsaru ***** válasza:

Még nem haltak ki, csak kihalófélben vannak, és elég nehéz őket észrevenni, mert a csalódásoktól már nem biztos hogy mernek próbálkozni.


HOGY tartja a mondás??? ÖRÖK VESZTES KI AZT HISZI, MIKOR PRÓBÁLKOZIK EGY LÁNYNÁL TÖBBET VESZÍTHET MINT NYERHET"


sajnos rám és sokan másokra igaz, nem akarok megsérteni senkit. De nagyon nagyon ritkán találni olyan szabad lányt aki felismeri az "aranyos érzelmes fiúkat. Inkább cigizős ivós partyarcokra buknak (tisztelet a kivételnek) akik már sokadjára csapják át a sokadik bnőjüket, etetik ugyanazzal a mesével. De hiszem hogy a lányok képesek felismerni a valódi érzelmeket, csak nem akarják belátni.

Én meg ahogyan mások is, ha lenne bnőm az öleléséért nagyon sokmindent megadnék, megbecsülném minden vele töltött percet, és teljes szívemből szeretném..........

2011. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
hát (19:42) sajnos teljes mértékben egyet értek veled.Igaz kicsit durva kijelentések vannak benne,de igazából szerintem helytálló.A normálisabb fiúknál a lányok inkább csak a lelki társat találják meg legtöbbször aki megérti őket(én pl ilyen tipusú vagyok sajna),de valahogy mégis jobban bejönnek nekik azok a fiúk akik akarva vagy akaratlanul csak bunkóskodnak velük. 18/f
2011. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"hát (19:42) sajnos teljes mértékben egyet értek veled.Igaz kicsit durva kijelentések vannak benne,de igazából szerintem helytálló"


A durva kijelentéseket az érlelte meg bennem, ami 14 éves korom óta történik velem. Ha visszanézed a kérdéseimet, ahogy haladsz visszafelé a kiírásuk idejében, egyre finomabban fogalmazok. Akkor még dühöngtem. Most már nemigen reménykedek.

2011. nov. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nem, nem haltak ki, csak nagyrészt kétféle srác létezik női szemmel szerintem: a nagypofájú "páwa" bunkó unintelligens fajtája, meg az önjelölt művészlelkek, akik kb mesevilágban élnek, mellesleg rohadt idegesítő, amikor olyanba szerelmesek másfél éve, akiknek van barátjuk... Igazából szerintem abból is sok gond szokott lenni, amikor a csajok kitalálják, hogy "minden pasi bunkó" és hasonlók... A srácoknak meg nem siránkozni kell, hanem megemberelni magukat, mert különben a kutya se veszi őket észre...
2011. nov. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Tényleg kevesen vannak. "Bujkálnak" meg elnyomják őket a mai cirmifiúk.. Aki keres az talál!;) 16/L
2011. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!