Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az aranyos, érzelmes fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aranyos, érzelmes fiúk mára már kihaltak?

Figyelt kérdés

Mert, ha nem akkor, hogy lehet, hogy én csak bunkókkal találkozom/ismerek?

14/L


2011. nov. 23. 19:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nem haltak ki, csak a mai "lányok"(dehogy lányok..., szavakat sem kapsz ezekre) ígényeivel a fiúk is változtak. S ne felejtsd el, az ilyen fiúkat nem bulikban, szórakozóhelyeken fogod megkapni... S amúgyis, a legtöbb ilyen fiú a sok érzéketlen lány miatt nem meri s nem akarja kimutatni érzéseit...
2011. nov. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

jnsz megyei vagyok,de csongrád megyeiek is írhatnak


igaz nem annyira érzelmes de egyáltalán nem bunkó

2011. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nem haltak ki, csak rájöttek, hogy ezzel soha sem fognak sikereket elérni a csajoknál így, elkezdték utánozni a tahó társaikat, vagy magukba zárkóztak.
2011. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Ez is egy jó ok hogy animézzek, ott a sok moe aranyos lány akiket a valóságban nem látok, csak kb 10%-uk olyan.

Am meg osztályom/évfolyamom is tele van bunkókkal, megfigyeltem a társadalmat, és furcsa, Én nem vagyok töketlen, mondjuk nem volt bnőm, de pár próbálkozásom igen, randi, csók stb.

Haveromban is csalódtam, azt mondja "18 évesen minek legyek szerelmes"?:S

Ha lenne hatalmam hozzá alkotnék egy új világot^^

Am az "aranyos érzelmes fiúk" azok nem a társaság közepei általában, én sem vagyok az bár elég jók a szoc képességeim meg az önbizalmam de mégse vagyok olyan nagyszájú, főleg nem azok a barmok közt... Hol laksz am?

F18

2011. nov. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Amúgy Zala megyei vagyok.
2011. nov. 24. 17:53
 26/27 anonim ***** válasza:
Tisztelt 24. Részben van igazad, mert vannak olyan fiúk akik értelmesek, nagyon jól beszélnek s méghozzá érzelmesek s aranyosak is... Persze nagyon ritka az ilyen, de a társaság egyik fő emberei :P :D 16/F
2011. nov. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Zalába még nem is jártam:D
2011. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!