Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszerűen nem értem miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem értem miért nem mernek leszólítani 1 nőt a pasik utcán? Ennyire félnek a visszautasítástól? Annyira zavaró hogy 1 óráig bámul, de nem tesz semmit pedig én adok visszajelzést ha teszik a fiú

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 17:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi már csak ilyenek vagyunk. Félünk a visszautasítástól. De aki ezen nem tud túllépni, annak annyi egyéb komplexusa is lehet, h szerintem nem érdemes bele gondolni...

szerintem

2009. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
38%

Ezt én sem értem, és nagyon tudom utálni az ilyen pasikat utána, mert utána napokig rajta jár a fejem, hogy milyen helyes, meg aranyos volt, és rámnézett, és rámmosolygott, stb.:D:D De a leszólításig nagyon ritkán jutnak el...

A leggázabb az volt, mikor éveken át flörtöltünk egymással (egy sráccal), és teljesen egyértelmű volt, hogy bejövök neki, aztán pár év után felvett az egyik haverja, hogy a srác kérdezi, hogy bejön-e nekem.:D:D Persze nem jött össze a dolog... de nem bántam meg, mert egy ilyen gyáva féreggel nem is akarnék járni... aki a haverját kéri meg, hogy kérdezze meg, hogy járnék-e vele.:D:D

2009. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%

rajtatok se lehet kiigazodni :) egyszer aza baj, h odajön az UTCÁN! hozzám mennyire gáz, meg utcán nem ismerkedem stb...most meg ez. pedig én nagyon szívesen odamennék utcán lányokhoz de eddig mindig csak azt hallottam, h gááááz meg pár csajnak csak úgy odamondanám, h gyönyörű segged van mert néha ki kéne mondani ha látok egy olyat, h húú de...

mi legyen?:)

2009. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Azt nem kell mondani, hogy jó a segge...:D Csak egyszerűen le kell szólítani. de nem úgy, hogy "tökjól nézel ki, megadod a számodat?".:D Először csak szólítsatok le valami ürüggyel, aztán kezdjünk el beszni, és úgy-
2009. máj. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%
De nem értem ha előttem meg egy gyönyörű segg, kilátszik mindene mért veszitek sértésnek ha megjegyzem, ha akarok tőle vlmit ha nem, h neked ki*úrt jó segged van. nekem ezt jól esne kimondani és kész. egyébként meg nyilván azért öltöztök kihívóan, h megnézzenek titeket, csak akkor meg nem kéne úgy csinálni mintha már elegetek lenne és, h jaj most ez mit bámul? :) nem könnyű veletek :)
2009. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

Azért nem, mert (lehet, hogy te nem) a nők nagy része egyenesen bunkóságnak, tolakodásnak tartaná, és egyébként szerintem is az lenne. Gondolj bele: a csaj lehet házas, lehet 1-2-5-8 éve boldog párkapcsolata, lehet frigid, leszbikus, vagy vegyük a legegyszerűbbet: egyszerűen nem jön be neki a pasi. Szerintem sok nőt nagyon zavarna, ha egy pasi csak úgy odamenne hozzá az utcán, hogy "szia, xy vagyok, meghívhatlak egy ..." tökmindegy mire. Ez nagyon kockázatos párkeresés és a kudarc, megaláztatás kockázatát senki sem vállalja szívesen. Szerintem ilyenre döntően csak végső elkeseredésében vagy részegségében vállalkozik egy magára valamit adó férfi. :)


Egyszóval: ez már nem egy olyan világ (ha egyáltalán valaha olyan volt), ahol érdemes az utcán ismerkedni. Az utcán az emberek többsége a lehető legkevesebb interakcióra törekszik a többi emberrel, és nagyon jól teszi. Manapság ha odajön valaki hozzád az utcán, majdnem biztos, hogy valamelyik ezekből igaz rá:

- el akar adni valamit

- ki akar használni

- kérni akar valamit, amit igazából nem szeretnél adni neki

- bele akar keverni valami hülyeségbe.


Szóval jobb az óvatosság, addig örülj, amíg nem szólítanak meg.

2009. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
De ez nem kéne így legyen ez nem jó. Spanyolországban pl. férfiak, nők egymást szólítják le az utcán. csajok jönnek szembe vigyorognak és mondják a szemedbe h hey chico ha bejössz nekik. a férfiaknak is van egy olyan szavuk ami kifejez mindent amit egy gyönyörű nőre lehet mondani és ezt megis teszik az utcán ha tetszik nekik vlki. sztem ez így jó de itt mindeki sértődik meg flegma sajnos.
2009. máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is, csak a sok bunkó, modortalan és flegma csaj tehet erről.


Ugyanis azt, hogy valaki nem akar ismerkedni az illetővel, azt akár buszon vagy buliban is kultúráltan meg lehet mondani. De nagyon sokszor, ha valaki udvariasan közelít is egy lányhoz, bunkó lekoptatási módot választanak, beszólnak, vagy ha nem, akkor levegőnek nézik, köszönés nélkül elmennek, stb. ami nagyon megalázó a férfiaknak, főleg annak, aki tök normálisan ismerkedni akart.

És utána már nem megy oda ahhoz sem, aki lehet, hogy várná!


Úgyhogy csajok ti akartátok, hogy így legyen, most már nem elég állni és várni, most már lassan nektek kell odamenni leszólítani a férfiakat, hogy ne legyen nekik ciki.


Nemcsak a lányok tehetnek róla, hanem egyébként is egy mogorva, tapló, udvariatlan és kedélytelen nemzet lettünk az utóbbi évtizedekben! Nem normális dolog az, hogy a tömött buszokon, tereken, plázákban majd fellökjük egymást, de mégis kötelező savanyú és közönyös pofát vágni, és utálni a többi embert, és NEM DIVAT a jó szó a másikhoz, a kedvesség, a mosoly, amitől lehet, hogy mi is jobban éreznénk magunkat, ha naponta ezzel szembesülnénk. És ez nem kerül pénzbe, mégis jobblétet teremtene.


Szal szerintem hajrá, mindenki ismerkedjen, barátkozzon az utcán, és ismerjük meg egymást!

2009. máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
Jaj ne is mondd 18:50-es. Az az egyik legeslegszörnyűbb dolog, amit az ember tehet a másikkal, hogy magasról szarik a fejére, miközben az beszél hozzá; vagy az, hogy beszélsz valakihez és az közben otthagy a 3,14be! Miért nem lehet megmondani, hogy bocs, de nem jössz be nekem; miért kell két héten át ilyen szarságot játszani? A kis hülye naiv szerelmes meg folyamatosan hülyét csinál magából.
2009. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válszotokat!én mindenestre örülnék ha egy számomra szimpatikus fiú odajönne hozzám!ha meg nem tetszik a srác azt is kultúráltan lehet közölni!ha meg házas akkor nem mosolyog,flörtöl a sráccal sztm!én szingli vagyok úgyhogy nekem lehet
2009. máj. 20. 14:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!